2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

Daviso taurė: pirmojo taško lietuviams sieks Ričardas Berankis

Privalai perskaityti

Daviso taurės pirmos pasaulio grupės atkrintamųjų varžybų mačas tarp Lietuvos ir Pakistano rinktinių prasidės Lietuvos lyderio Ričardo Berankio ir antrosios svečių komandos raketės Muhammado Shoaibo akistata. Tai paaiškėjo šiandien Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ištraukus lietuvių ir pakistaniečių susitikimo burtus. 

R. Berankis ir M. Shoaibas buvo sukryžiavę raketes ir pirmąją pernai Pakistane vykusio susitikimo dieną. Tuomet lietuvis 2 val. ir 22 minutes trukusioje alinančioje dvikovoje iškovojo pergalę 6:4 6:7(2) 6:4. 

„Negali būti jokios kalbos apie tai, kad neįvertinčiau varžovo. Taip, jis neturi ATP reitingo, tačiau puikiai pamenu pernai Islamabade vykusį mūsų susitikimą. Tuomet išsigelbėjau tik pačioje pabaigoje. Todėl į kortą rytoj eisiu nusiteikęs labai rimtai kovai“, – ištraukus burtus kalbėjo R. Berankis. 

R. Berankio ir M. Shoaibo susitikimas „SEB arenoje“ prasidės penktadienį 16 val. Po jų antrame vienetų susitikime raketes surems jaunasis Edas Butvilas ir pakistaniečių lyderis Aqeelas Khanas. 

Lietuvos ir Pakistano tenisininkai dvikovą pratęs šeštadienį. 

12 val. prasidės dvejetų akistata tarp Viliaus Gaubo ir Tado Babelio bei Aisamo Qureshi ir Muhammado Abido. Po šio mačo vyks dar du dvejetų susitikimai. Iš pradžių R. Berankis žais prieš A. Khaną, o penktame mače susitiks E. Butvilas ir A. Qureshi. 

Tiesa, antrosios varžybų dienos žaidėjus komandų kapitonai Šarūnas Kulnys ir A. Qureshi gali keisti likus valandai iki susitikimų pradžios. 

Lietuvos rinktinės kapitonas Š. Kulnys į komandą pakvietė R. Berankį (ATP-193), V. Gaubą (ATP-760), E. Butvilą (ATP-784), Tomą Vaišę ir Tadą Babelį. Pakistano rinktinės sudėtyje – žaidžiantis kapitonas A. Qureshi (ATP-76 dvejetų reitingas), A. Khanas, M. Shoaibas, Asimas Bilalas ir M. Abidas.

Pasibaigus Daviso taurės varžyboms, vasario 5 d., „SEB arenoje“ startuos ATP „Challenger 100“ serijos turnyras „Vitas Gerulaitis Cup“.

Sauliaus Čirbos nuotraukos.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img