2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

LIETUVOS ŽIEMOS BĖGIMO ČEMPIONATE BUVO PAGERINTAS TRASOS REKORDAS

Privalai perskaityti

Vasario 16-ąją Mažeikiuose jau septintą kartą iš eilės vyko bėgimo plentu varžybos „Bėgame už laisvę“. Apie 2000 dalyvių, iš kurių daugiau nei 1000 moksleivių, varžėsi keturiose rungtyse: 200 m, 1,2 km, 3,3 km ir 10 km (Lietuvos žiemos bėgimo čempionatas). Pastarąją rungtį laimėjęs ir Lietuvos čempionu tapęs Justinas Beržanskis distanciją įveikė per 30 min. 36 sek. ir 47 sek. pagerino Remigijui Kančiui priklausiusį trasos rekordą, kuris buvo užfiksuotas 2019 metais.

Antras Lietuvos bėgimo čempionate liko Lukas Tarasevičius (31 min. 17 sek.), trečias – Aurimas Rimkus (31 min. 44 sek.). Tarp moterų geriausiai pasirodė ir čempionės titulą iškovojo Lina Kiriliuk (37 min. 2 sek.), antra liko Diana Banienė (37 min. 12 sek.), trečia – Romualda Kondratienė (40 min. 42 sek.).

Įdomu, jog jau savaitgalį Klaipėdoje vyksiančiame Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate visi trys ant podiumo lipę vyrai susikaus 3000 m rungtyje. Uostamiestyje, toje pačioje rungtyje, sekmadienį startuos ir L. Kiriliuk.

„Bėgame už laisvę“ varžybų organizatorė ir iniciatorė Milda Zubavičienė džiaugėsi solidžia rėmėjų ir Mažeikių rajono savivaldybės parama bei kasmet didėjančiu dalyvių skaičiumi: „Seniau netikėjau, kad tiek bėgikų gali susirinkti, tačiau dabar, matydama tokius skaičius, jaučiu pareigą pasitempti.“

„Vaikus ir negalią turinčius žmones registruojame nemokamai, jiems netgi turime specialią distanciją (200 m), todėl gausiai susirenka ne tik dalyviai iš kitų miestų, bet ir vietiniai gyventojai“, – pasakojo M. Zubavičienė.

Visi varžybų rezultatai – https://www.ltutiming.lt/results/G-Live/g-live.html?f=../LBT/2023/mazeikiai/race.clax

Autorius – Justas Virbickas

lengvoji.lt nuotr.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos badmintonas sugrįžta į Europos elitą

Lietuvos badmintonininkė Samanta Golubickaitė pradžiugino visą Lietuvos badmintono bendruomenę. Atkaklus triūsas, treniruočių procesas ir tarptautinių turnyrų patirtis davė saldžių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img