2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Čempionės diržą apsijuosusi Ernesta Kareckaitė ant laurų nesnaudžia

Privalai perskaityti

Jau kovo 18d. kovinio sporto gerbėjų laukia tikras įspūdžių lietus – „KOK’110 Mega Series 2023 in Vilnius“. Į Jeep areną susirinkę turnyro sirgaliai galės mėgautis geriausių Lietuvos ir užsienio kovotojų pasirodymais bei nepakartojama šou programa.

Vienoje iš KOK vyksiančių vakaro kovų susitiks dvi perspektyviausios savo šalių atstovės, neseniai Hexagone MMA pasaulio čempionės diržą apsijuosusi Ernesta Kareckaitė, bei Europos WAK-1F ir daugkartinė I.F.M.A. Lenkijos Muay Thai čempionė Ilona Wojda.

Abi kovotojos, nors labai jaunos, tačiau jau turinčios įspūdingą kovų patirties ir pergalių bagažą. Abi kovotojos ne tik tvirtai žengia savo pasirinktu keliu, tačiau sėkmingai save realizuoja kaip trenerės.

Šį kartą Ernestos lauks nemažas iššūkis, kadangi per ganėtinai trumpą laiką teks persiorientuoti iš MMA į boksą. Tačiau, anot universalios kovotojos, tai neturėtų sukelti didelių sunkumų. Ernesta apie artėjančią kovą: “kadangi esu universali kovotoja, kovoti stovėsenoje ar imtyniauti man visiškai tas pats. Ten ir ten jaučiuosi užtikrintai, todėl su nekantrumu laukiu artėjančios kovos.”

Tuo tarpu Ernestos Kareckaitės treneris Ignas Barysas sakė: “naujų iššūkių nebijome, o būsimos priešininkės kovos stilių įvertinti, bai paruošti kovos strategijai turime daug informacijos. Šiuo metu kovai ruošiamės ir treniruojamės Ispanijoje, todėl, atėjus laikui, būsime pasiruošę 100 procentų.”

Tuo tarpu Lenkijos kovotoja Ilona Wojda taip pat visiškai užtikrinta savo pergale: “Visas pasiruošimas vyksta pagal planą. Ką tik gryžau iš žiemos sporto stovyklos, kurioje gerinau savo įgūdžius ir ištvermę. Kasdien treniruojuosiu su patyrusiais boksininkais. Ernesta stipri tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Ji niekada nepasiduoda, todėl tikrai bandys dominuoti kovos metu. Esu tikra, kad Vilniuje Ernesta susidurs su neįveikiama kliūtimi.”

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=G_aWMf5Gkp4

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img