2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

Haney prieš Loma: legendos susitinka akis į akį gegužės 20 d. super kovos atidarymo spaudos konferencijoje

Privalai perskaityti

LOS ANDŽELAS (2023 m. kovo 30 d.) – Neabejotinas lengvaatletis karalius Devinas „The Dream“ Haney yra pasirengęs. Šeštadienį, gegužės 20 d., MGM Grand Garden, Las Vegaso arenoje, Haney gins visus diržus prieš buvusį trijų svorių pasaulio čempioną ir svarų sterlingų karalių Vasilijų „Loma“ Lomachenko.

Jiedu pirmą kartą susitiko akis į akį ketvirtadienį Los Andžele oficialioje spaudos konferencijoje. Haney (29:0, 15 KO) antrą kartą ginsis kaip neginčijamas čempionas po poros pergalių prieš George’ą Kambososą jaunesnįjį pernai Australijoje. Lomačenko (17:2, 11 KO) laimėjo tris kovas iš eilės po to, kai 2020 metais pralaimėjo lengvo svorio titulą Teofimo Lopezui.

Spaudos konferencijoje kalbėjo ir „Top Rank“ pirmininkas Bobas Arumas.

„Per tuos metus mačiau šimtus puikių kovų. Bet kai matau tokias rungtynes, man pakrauna kraują, nes tai labai įdomi kova. Kiekvienas, kuris nors iš tolo save laiko bokso gerbėju, turi būti patrauktas į šią kovą. Jame yra visi didžiųjų praeities kovų elementai. Tai du geriausi kovotojai, turintys visus įgūdžius ir ryžtą, kad tai būtų puiki kova. Šeštadienio vakarą, gegužės 20 d., MGM Grand, laukiu vienos iš istorinių kovų bokso sporte.”

Devin Haney komentavo:

„Esu palaimintas, kad esu čia. Tai kažkas, apie ką visada svajojau. Aš norėjau šios kovos nuo 2019 m. Pagaliau atėjo laikas. Šį kartą lviskas apsivertė. Kai turėjo diržus, jis nenorėjo su manimi kovoti. Bet tai yra kova, kurioje aš tikrai tikiu, kad esu geresnis kovotojas. Aš esu geresnis konkurentas. Aš būsiu pergalingas. Džiaugiuosi, kad pagaliau atėjo laikas“.

Vasiliy Lomachenko sakė:

„Džiaugiuosi gegužės 20 d.. Tai mano antras šansas ir stengsiuosi iš visų jėgų. Dėkojame komandai Haney už suteiktą galimybę. Mes visi tam pasiruošę“.

„Mes niekada nežinome, kas bus. Galime ruoštis vienai strategijai, bet ringe viskas gali pasikeisti. Šiuo metu aš nežinau. Tiesiog sunkiai treniruojuosi ir ruošiuosi. Tikiu Dievu ir savo komanda“.

spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šokėjų triumfas Azijos sportinių šokių festivalyje Usio mieste

Kinijos Usio mieste vykstančiame Azijos sportinių šokių festivalyje „Asian DanceSport Festival 2024“ surengti net trys Pasaulio sportinių šokių federacijos...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img