2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

„Jazz” puolėjas Lauri Markkanenas atliks Suomijos kariuomenės pareigas

Privalai perskaityti

„Utah Jazz” žvaigždžių rinktinės puolėjas Lauri Markkanenas tarpsezoniu atliks privalomą karinę tarnybą gimtojoje Suomijoje, ketvirtadienį pranešė ESPN. „Tai privaloma, mes turime tai daryti, bet kartu tuo didžiuojamės”, – sakė L. Markkanenas. „Manau, kad tarnauti yra pavyzdys. Ir esu įsitikinęs, kad galiu tai padaryti taip, kad tai neturės įtakos ir mano pasiruošimui kitam sezonui.” Visi šalies piliečiai vyrai privalo atlikti tarnybą iki 30 metų. Markkanenui yra 25 metai. Jo pranešimo data bus nustatyta atsižvelgiant į Jutos komandos tvarkaraštį po sezono.


Tarnybą jis gali pradėti jau balandžio viduryje ar pabaigoje arba tik liepą, praneša ESPN. Iki sezono pabaigos „Jazz” (36-43) liko sužaisti trejas rungtynes ir Vakarų konferencijoje užima 12 vietą, nuo paskutinės vietos atkrintamosiose varžybose atsiliekant pusantrų rungtynių.

Pirmąjį sezoną Jutoje žaidžiantis Markkanenas sužaidė geriausią savo NBA laikotarpį – vidutiniškai 25,6 taško ir 8,6 atkovoto kamuolio. Jis atvyko į Jutą rugsėjo mėnesį, kai Donovanas Mitchellas buvo išsiųstas į Klivlandą.

FIELD LEVEL MEDIA NBA STORIES naujiena.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img