2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos moterų teniso rinktinė išvyksta į Billie Jean King taurės varžybas

Privalai perskaityti

Lietuvos moterų teniso rinktinė išvyksta į Portugaliją, kur kitą savaitę vyks Billie Jean King taurės antros grupės Europos-Afrikos zonos varžybos. Tiesa, komandos kapitonė Edita Liachovičiūtė netoli Lisabonos esančiame Oeiras mieste kol kas sulauks tik rinktinės lyderės Justinos Mikulskytės (WTA-322) ir jaunosios Emilijos Tverijonaitės (WTA-1073). Kartu su jomis pasirengimą turnyrui turėjusių pradėti Andrės Lukošiūtės (WTA-757), Klaudijos Bubelytės (WTA-722) ir Patricijos Paukštytės (WTA-1032) planus jaukia labai skirtingos priežastys – traumos ir pergalės.

Pernai rinktinėje debiutavusiai A. Lukošiūtei kelią į šių metų Billie Jean King taurės varžybas greičiausiai užkirs riešo ir kojos traumos. „Komandai tai yra didžiulė netektis. Pernai Andrė šiose varžybose iškovojo puikių pergalių, bet to, ji puikiai pritapo prie mūsų kolektyvo. Visgi atrodo, kad pasveikti ir atsistatyti tenisininkei iki turnyro pradžios nepavyks“, – sako E. Liachovičiūtė. 

Tuo tarpu K. Bubelytei ir P. Paukštytei skrydį į Portugaliją teko atidėti dėl sėkmingo ir kol kas besitęsiančio pasirodymo Gran Kanarijoje vykstančiame ITF W25 Telde turnyre. Vakar vykusiame varžybų antro rato susitikime K. Bubelytė per 2 val. ir 44 minutes 6:3 5:7 6:4 įveikė ukrainietę Oleksandrą Oliynykovą (WTA-716), o P. Paukštytė 6:2 6:7(3) 6:3 nugalėjo D. Britanijos tenisininkę Sarą Tatu (WTA-1248). Šis susitikimas truko 3 val. ir 19 minučių.

„Džiaugiuosi Klaudijos ir Patricijos žaidimu turnyre Gran Kanarijoje, linkiu joms kuo daugiau sėkmės kituose ratuose. Juk varžybos, mačai bet kokiu atveju yra geriau net ir už pačias geriausias treniruotes. Su merginomis tarėmės, kad prieš Billie Jean King varžybas būtina sužaisti bent kelis mačus ant grunto dangos, ką Klaudija ir Patricija sėkmingai daro“, – pasakoja Lietuvos rinktinės kapitonė. 

J. Mikulskytė Billie Jean King taurės turnyrui ruošėsi Prancūzijoje. „Paskutiniu metu Justina daugiau pergalių iškovojo dvejetų varžybose. Visgi ji yra labiausiai patyrusi mūsų komandos narė, visuomet puikiai žaidžianti už Lietuvos rinktinę. Tikiu, kad Portugalijoje ji iškovos ne vieną svarbią pergalę“, – teigia E. Liachovičiūtė. 

Billie Jean King taurės antros grupės Europos-Afrikos zonos burtai bus traukiami šį sekmadienį. Jie suskisrtys 11 rinktinių į 2 grupes. Po grupių etapo seks finaliniai susitikimai dėl bilieto į pirmą varžybų grupę bei išlikimo antrojoje. Turnyre Portugalijoje, be lietuvių ir kortų šeimininkių, dar dalyvaus Bosnijos ir Hercegovinos, Estijos, Gruzijos, Graikijos, Airijos, Izraelio, Kosovo, Maltos, Pietų Afrikos ir komandos.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img