2024/04/22 - Pirmadienis
No menu items!

Kaune praūžė  MKM mišrių kovų menų turnyras

Privalai perskaityti

Balandžio 15-tą dieną Kaune, Rietavo g. 11, „Dainralfas” sporto klube vyko atviras Fighters Road’15  kovos menų turnyras.

Šį turnyrą organizavo MKM mišrių kovos menų organizacija ,kurią  įkūrė klubo „Dainralfas”  vadovas Dainius Daukšas ir klubo „Naglis” vadovas Jordanas Poškaitis.

Tai buvo jau 15-tas kovos menų turnyras ,kuriame dalyvavo sportininkai iš įvairiu Lietuvos sporto klubų.

Kovos vyko pagal K1, GREPLINGO, MMA IR BOKSO taisykles.

Kovos buvo skirstomos pagal amžių, svorį ir pasiruošimo lygį. Vakaro metu vyko 20 kovų.

„Fighter Road” turnyrai skirti sportininkams, kurie tik pradeda savo sporto kelią ir neturi patirties kovoti didelėse arenose, tačiau šiame turnyre dalyvavo ir aukštus laimėjimus turintys kovotojai.

Organizatoriai, sudarydami kovų sąrašus atsižvelgia į sportininkų meistriškumą bei patirtį. Tai vienas iš pirmųjų laiptelių sportininkams, kurie nori siekti aukštų sportinių pasiekimų, mokėti suvaldyti jaudulį, įgauti pasitikėjimo savimi, gerinti techninį ir fizinį meistriškumą.

MKM mišrių kovos menu organizacija kviečia prisijungti visus norinčius kartu tobulinti sportininkų meistriškumą bei profesionalumą ir taip suteikti galimybę sportininkams dalyvauti tokiuose pasaulinio lygio turnyruose kaip MMA BUSHIDO ar KING of KINGS (KOK).

Šio turnyro įrašą bus galima pamatyti YouTube kanale- „Fighters road”.

Turnyro organizatoriai yra dėkingi rėmėjams – „ENDOCA”, „Stiklita”, „Kauno diena” dienraščiui.

Sveikiname visus dalyvavusius sportininkus.

Sekantis „Fighters Road’16” turnyras numatomas  šių metų Gegužės 20-tą dieną Kaune, Rietavo g. 11, sporto klube „Dainralfas”.

spot_img
spot_img
Naujausios

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img