2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

Įspūdingas Lietuvos paplūdimio tinklininkių žygis Brazilijoje vainikuotas ketvirta vieta

Privalai perskaityti

16-ą reitingą kvalifikacijoje turėjusios lietuvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė įspūdingą pasirodymą „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Brazilijoje baigė užimdamos ketvirtąją vietą.

Taip aukštai tokio lygio turnyre jokia Lietuvos paplūdimio tinklinio komanda dar nėra buvusi.

Pagrindinėse varžybose Lietuvos sportininkės per tris dienas sužaidė septynis susitikimus, iš kurių net šeši baigėsi po trijų setų.

Sekmadienį mūsiškės buvo netoli to, kad pasidabintų šio turnyro medaliais. Pusfinalyje M. Paulikienė ir A. Raupelytė po dramatiškos kovos 1-2 (19:21, 23:21, 16:18) pralaimėjo trečioms pagal skirstymą italėms Valentinai Gottardi ir Martai Menegatti.

Itin apmaudu dėl to, kad trečiajame sete lietuvėms pirmaujant 15:14, italės akivaizdžiai lietė tinklą, tačiau teisėjai taisyklių pažeidimo neįžvelgė ir leido Italijos ekipai išlyginti rezultatą. Vėliau italės sugebėjo išplėšti ir pergalę.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=E1PoIu2dMTw

V. Gottardi ir M. Menegatti vėliau triumfavo finale ir tapo turnyro čempionėmis.

Rungtynėse dėl bronzos medalių M. Paulikienė ir A. Raupelytė po dar vieno trijų setų mūšio 1-2 (21:19, 12:21, 9:15) pralaimėjo aukščiausią reitingą turnyre turėjusioms brazilėms Andressai Cavalcanti ir Vitoriai de Souzai Rodrigues.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=aQVBVUODv60

Už ketvirtąją vietą Lietuvos paplūdimio tinklininkėms atiteko po 340 pasaulio reitingo taškų. Tuo pačiu šie taškai skaičiuojasi ir į olimpinę atranką.

Lietuvės tiesiog spindėjo šio turnyro statistikos protokole. Monika Paulikienė su 205 taškais tapo rezultatyviausia žaidėja bei geriausia puolėja. Ainė Raupelytė pagal rezultatyvumą buvo trečia, o pagal blokus – pirma (33 blokai). M. Paulikienė taip pat užėmė trečią vietą pagal sėkmingų padavimų skaičių.

Bendrą turnyro Brazilijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img