2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

Paolo Banchero paskelbtas 2022-23 m. „Kia NBA” metų naujoku

Privalai perskaityti

„Magic” puolėjas surinko 98 iš 100 pirmosios vietos balsų ir aplenkė kitus finalininkus Jaleną Williamsą ir Walkerį Kesslerį.

Antradienio vakarą P. Banchero buvo paskelbtas absoliučiu šio sezono geriausio naujoko apdovanojimo nugalėtoju. Orlando komandos puolėjas pirmavo pagal pelnomus taškus ir padėjo „Magic” komandai iš 22 pergalių praėjusį sezoną tapti 34 pergalių turinčiu klubu, kuris šį sezoną kovojo dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

Buvęs Djuko universiteto aukštaūgis vidutiniškai pelnydavo po 20 taškų per rungtynes. Jis sužaidė 15 rungtynių, per kurias pelnė bent 25 taškus, ir 40 rungtynių, per kurias pelnė bent 20 taškų, o tai yra daugiausiai tarp naujokų šį sezoną. Banchero keturis kartus laimėjo mėnesio naujoko titulą.

Jis tapo trečiuoju žaidėju, laimėjusiu geriausio metų naujoko titulą būdamas „Magic” nariu, prisijungdamas prie Shaquille’o O’Nealo 1993 m. ir Mike’o Millerio – 2001 m. Per TNT transliaciją, kurioje buvo skelbiamas nugalėtojas, Banchero prisiminė pokalbį su Milleriu, įvykusį atrankos naktį.

„Jis pažvelgė į mane ir paklausė, ar ketinu tapti metų naujoku, – sakė Banchero. „Aš užtikrintai atsakiau, kad taip. Tai buvo tiesiog tikslas, kurį visada turėjau, kažkas, ko siekiau nuo tos sekundės, kai buvau pašauktas. Džiaugiuosi, kad man pavyko tai padaryti.”

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img