2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

Dream Boxing organizacija sugrįžta į Vokietiją

Privalai perskaityti

Renginys įvyks Birželio 20 d. Braunlage. Ilgametis pasaulio čempionas Marco Huck sugrįžimo kovoje susikaus su 35 metų kovotoju Evgeniu Lazaridiu.

Frankfurte gyvenantis graikas su kovinės dvasios ir ryžto pasireiškimu yra žinomas gerai žinomas. Iš 22 profesionalių kovų, šis boksininkas laimėjo 18, iš jų 12 nokautu.

„Aš džiaugiuosi, kad varžovų paieškos yra baigtos“, sako M. Huck. „Mes turėjome kelis gerus boksininkus, tačiau visi atsisakė išskyrus Evgenios. Dėkoju jam, kad jis stos prieš mane.“

Kova planuojama 10 raundų, kaip ir Huko paskutinė kova, kurioje jis laimėjo prieš savo kraštietį Denni Lewandowski 2020 m. Rugpjūčio 29 d. Braunlage.

15-kartinis čempionas yra tikras, kad gegužės 20 d. jam nebus lengva.

„Evgenios yra tikrai kietas riešutas. Taip yra dėl jo aukšto ūgio ir kitų pranašumų. Tačiau, jei noriu dar kartą kovoti dėl didelio titulo, ir aš to labai noriu, man reikia rimtų varžovų“, sako Huck. „Man nebelieka laiko gaišti.“

Berlyno gyventojui tai bus 49-oji kova. Jis laimėjo 41 iš jų, o 28 iš jų buvo nokautu.

Lazaridis yra 1,98 m. ūgio, trims metais jaunesnis už Huck’ą.Kadangi jo gimtinėje Graikijoje nebuvo idealių treniruočių sąlygų, jis prieš devynerius metus nusprendė perkelti savo gyvenamąją vetą į Vokietiją. Pradžioje jis ieškojo sėkmės Berlyne, tačiau jos ten nerado ir toliau keliavo link Heseno. Ten jis gyvena pietvakarių Frankfurte ir jaučiasi labai gerai.

„Tai, kad Marco nusprendė kovoti su manimi, rodo, kad jis rimtai mąsto apie savo ketinimus. Aš džiaugiuosi kova ir tuo, kad ją kovosiu kaip pagrindinę šio vakaro kovą“, sako Lazaridis.

Jo iki šiol reikšmingiausia kova įvyko liepos mėnesį 2020 m. Magdeburge. Po drąsios kovos per dešimt raundų jis pralaimėjo Europos čempionui Agitui Kabayel’ui.

Turime paminėti, kad sunkaus svorio pasaulio čempionas Alexanderis Usyk’as jį ne vieną kartą kvietė keletai savaičių dirbti kaip sparingo partneriui į Ukrainą.

Bokso gerbėjai taip pat galės džiaugtis dar viena ryškia kova.

Tommy Punch, 26 metų sportininkas, kausis šiame išskirtiniame renginyje. Boksininkas turi 20 laimėtų kovų, o 14 iš jų laimėjo anksčiau laiko. Jo varžovas bus paskelbtas kitą savaitę.

Marco Huck ir Tommy Punch kovos bus tiesiogiai trasliuojamos per PRIME FIGHT HD kanalą, www.primefightplay.com ir DAZN

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img