2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

Tanak: sunku surasti savo vietą pasaulio ralio čempionato varžybose

Privalai perskaityti

Ott’as Tanak’as sako, kad „M-Sport Ford Puma“ turi mažą veikimo langą, dėl kurio sunku rasti savo vietą pasaulio ralio čempionato varžybose.

2019 m. pasaulio čempionas praėjusį savaitgalį Kroatijoje dar kartą pademonstravo greitį, siekdamas finišuoti antras, 27 sek. atsilikdamas nuo galutinio nugalėtojo „Toyota“ atstovo Elfyno Evanso.

Sausio mėnesį Monte Karle debiutavęs Puma Tanakas finišavo penktas, o vasario mėnesį Švedijoje iškovojo pergalę ant sniego.

Praėjusį mėnesį estas užėmė devintą vietą Meksikos žvyro greičio ruožuose, nors save ir automobilį apibūdino kaip „neatitinkantį“.

Kroatijoje Tanakas sugebėjo užfiksuoti greitą greitį ir iškovojo dvi pergales sudėtinguose asfalto bandymuose, tačiau kovojo dėl nuoseklumo, kovojo su daugybe mechaninių problemų.

Nors džiaugiasi, kad nuo čempionato lyderio atsilieka tik keturiais taškais, jis ragina savo „M-Sport“ komandą veržtis, kad iš automobilio būtų galima pasiekti nuoseklesnį tempą.

„Automobilis turi tempą, tą matome iš tų laikų, tačiau veikimo langas atrodo labai mažas ir man buvo sunku suprasti, kur yra automobilio mieloji vieta“, – sakė Tanakas.

„Iki šiol komanda labai sunkiai dirbo ir man pavyko palaikyti ryšį su varžovais, tačiau turime ir toliau sunkiai dirbti, kad rastume daugiau, kad galėtume toliau dalyvauti šioje įdomioje kovoje dėl čempionato. Džiaugiuosi, kad nuo čempionato lyderio atsilieku tik keturiais taškais. Išbandymas Portugalijoje vyks kitą savaitę, o dabar aš sutelkiu dėmesį į kuo geresnį pasiruošimą ir darbą su komanda, kad galėtume kuo geriau pasiruošti kitam svarbiam įvykiui. „

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img