2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

„Warriors” išvengė iškritimo ir laimėjo penktąsias konferencijos pusfinalio rungtynes

Privalai perskaityti

„Golden State Warriors” išvengė iškritimo bent jau dar vienoms rungtynėms, namuose 121:106 laimėdami penktąsias rungtynes prieš „Lakers” ir antrojo rato serijoje sumažindami atsilikimą iki 3:2.

Los Andželas ne tik pralaimėjo rungtynes, bet ir galėjo netekti Anthony Daviso, kuris pasitraukė penktųjų rungtynių pabaigoje, gavęs smūgį į galvą nuo Kevino Looney dilbio. A. Davisas atrodė per daug apalpęs, kad galėtų vaikščioti pats, ir TNT pranešė, kad jis išvyko neįgaliojo vežimėlyje.

Draymondas Greenas (20 taškų, 10 atkovotų kamuolių) ir Andrew Wigginsas (25 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai) buvo fantastiški „Warriors” komandoje. D. Greenas buvo agresyvus kaip puolėjas, o „Warriors” visą vakarą žaidė didesniu tempu nei „Lakers” galėjo išlaikyti.

Stephenui Curry vėl sunkiai sekėsi mesti tritaškius – iš toli jis pataikė 3 iš 11 metimų, tačiau jo žaidimas ir vėl buvo nuostabus – jis atakavo krepšį, atakavo iš vidutinio nuotolio, prikaustė dėmesį, surado komandos draugus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei pelnė 27 taškus.

LeBronas Jamesas buvo „Lakers” lyderis, pelnęs 25 taškus, o Davisas – 23. Abu jie surinko po 9 atšokusius kamuolius. Tačiau po pertraukos „Lakers” taip ir liko neperžengę ribos, nors ir laikėsi pakankamai arti, kad „Golden State” būtų budrūs.

Nuo 2015 m. „Warriors”, kuri, stebėtinai, niekada nepralaimėjo Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų serijos, vadovaujant Steve’ui Kerrui, yra 8-2 eliminacinėse atkrintamųjų varžybų rungtynėse. Vieninteliai jų pralaimėjimai buvo septintosios rungtynės 2016 m. finale ir šeštosios rungtynės 2019 m. finale.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img