2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Jaudinančio Dream Boxing turnyro Vokietijoje apžvalga

Privalai perskaityti

Šeštadienio vakarą Vokietijoje vyko „Dream Boxing Series” turnyras. Ilgai lauktas turnyras sužavėjęs gerbėjus įspūdingu ir nenuspėjamu reginiu.

Šiame turnyre buvo pristatyta neįtikėtinai daug talentingų kovotojų kurių kiekvienas pasiryžęs įrodyti savo jėgas ringe. Tai buvo naktis, kai bokso entuziastai matė jėgos ir strategijos susiliejimą, kovotojai žengė į ringą kupini troškimo laimėti.

Pasaulio čempionas ir vietos herojus Luca Cinqueoncie apgynė titulus Dream Boxing turnyre pilnutėlėje arenoje.

Sarah Bormann (TG Hanau) dabar gali vadintis laikinąja pasaulio čempione.

Buvo jau po vidurnakčio, kai vietos herojus Luca „Rocky“ Cinqueoncie (21 m.) ant kelių parklupdė savo iki tol nepralaimėjusį varžovą Josephą Maigwisya (24 m.). Po 47 sekundžių šeštojo raundo iš jo kampo į ringą įskriejo baltas rankšluostis.

Kaip ir tikėtasi, nemažai vargo turėjo ir Sarah „Babyface“ Bormann, tačiau galiausiai ji taškais nugalėjo prieš anksčiau nenugalėtą Yadira „La Rayna“ Bustillos (Las Vegasas) ir dabar yra ne tik laikinoji pasaulio čempionė WBC, bet ir apgynė savo pirmąją reitingo poziciją IBF ir WBO asociacijose.

Po kovos ji taip pat buvo pagerbta „Metų boksininke 1“ interneto portalo boxen2022.com.

„Viskas pavyko puikiai“, – sakė 33 m. „Amerikietės stiprios. Džiaugiuosi, kad laimėjau. Treniravausi, kad kovočiau visus dešimt raundų. Dabar džiaugiuosi pergale. Birželio pabaigoje jau laukia kita kova “.

Tie, kurie šeštadienį praleido šį turnyrą, pakartojimą gali žiūrėti www.primefightplay.com arba PRIME FIGHT HD TV.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Per mačą su „Virtus“ žalgiriečiai žais Eurolygos 25 metų jubiliejui skirtomis aprangomis

Kovo 19 dieną į „Žalgirio“ areną susirinksiančių žiūrovų laukia ypatingas vakaras. Kaune bus žaidžiamos ne tik Eurolygos rungtynės su Bolonijos „Virtus“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img