2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Šeštadienį į Dariaus ir Girėno stadioną sugrįš L.Pilibaitis

Privalai perskaityti

Gegužės 20 dieną „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia dar vienerios Lietuvos čempionato namų rungtynės atnaujintame Dariaus ir Girėno stadione –  į Kauną atvyks į stipriausią šalies lygą po metų pertraukos su trenksmu sugrįžusi Alytaus „Dainavos“ ekipa.

Šį kartą rungtynės turės ypatingą akcentą, kadangi į Kauną grįš ilgametis „Kauno Žalgirio“ komandos kapitonas Linas Pilibaitis – rungtynėse rezultatyviausias visų laikų klubo futbolininkas bus pagerbtas už nuopelnus Kauno futbolui ir visus Kauno mieste praleistus metus.

2018-aisiais prie „Kauno Žalgirio“ prisijungęs futbolininkas per penkerius metus su komanda dukart pasidabino Lietuvos čempionato bronzos medaliais, o praėjusiame sezone tapo šalies vicečempionu.

Dar didesnių pergalių per savo karjerą L.Pilibaitis pasiekė su dabar jau neegzistuojančiu FBK „Kauno“ klubu.

„Linas Kauno futbolo gerbėjams turėtų kelti tik pačius geriausius prisiminimus, mūsų klube jis taip pat paliko ryškų pėdsaką, todėl labai norime deramai atiduoti jam pagarbą ir pakviesti futbolo mylėtojus Dariaus ir Girėno stadione padėkoti šiam žaidėjui už Kaune praleistus metus“, – sakė „Kauno Žalgirio“ prezidentas Mantas Kalnietis.

Rungtynės šeštadienį prasidės 17.00 val., o žiūrovai į stadiono erdves patekti galės likus valandai iki rungtynių pradžios.

Bilietais iš anksto pasirūpinti galima oficialioje „Kauno Žalgirio“ bilietų prekybos sistemoje paspaudus čia arba „Žalgirio“ arenos kasose.

„Kauno Žalgiris“ taip pat siūlo bilietus įsigyti pigiau – perkant futbolo bilietų rinkinį į artimiausias trejas namų rungtynes su „Dainava“, „Banga“ ir „Hegelmann“ futbolo aistruoliai gali sutaupyti iki 20% sumos. Futbolo rinkinį galima rasti paspaudus čia.

Senjorai, moksleiviai, studentai bei neįgalieji bilietus į rungtynes taip pat gali įsigyti su nuolaidomis, o vaikai iki 6 metų yra įleidžiami nemokamai. „Žalgirio“ abonementų savininkai nuolaidą gali gauti bilietų pirkimo sistemoje įvedę savo abonemento barkodo numerį.

Rungtynių dieną likus valandai iki rungtynių pradžios bilietus bus galima įsigyti ir Dariaus ir Girėno stadiono kasose. Tiesa, atsiskaityti galima tik grynaisiais pinigais.

Zalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img