2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

Lietuviai liko be Eurolygos finalo

Privalai perskaityti

Eurolygos finalo ketverto turnyro lemiamame mūšyje sekmadienį Kaune žais komandos, kurių gretose nėra lietuvių – Pirėjo „Olympiakos“ ir Madrido „Real“. Pirmoje pusfinalio dvikovoje „Monaco“ su Donatu Motiejūnu ir Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ su Roku Jokubaičiu kausis dėl trečiosios vietos.

Pirmame pusfinalyje „Monaco“ po dviejų kėlinių pranoko „Olympiakos“ rezultatu 41:29. Tačiau trečią ketvirtį „Olympiakos“, kurio sirgalių minia „Žalgirio“ areną nudažė raudona spalva, laimėjo 27:2 ir išsiveržė į priekį. Galiausiai „Olympiakos“ saugiai nužygiavo į pergalę rezultatu 76:62 (14:20, 15:21, 27:2, 20:19). Donatas Motiejūnas, žaidęs už Monako klubą, per 22 minutes pelnė 7 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Kitame pusfinalyje susitiko Ispanijos krepšinio milžinai – „Barcelona“ su Roku Jokubaičiu ir „Real“. „Barcelona“ po dviejų kėlinių pranoko „Real“ rezultatu 42:36, tačiau „Real“ pasuko rezultatą savo naudai ir nugalėjo rezultatu 78:66 (18:18, 24:18, 13:22, 11:20). Rokas Jokubaitis, žaidęs už „Barcelona“, per rungtynes pelnė 6 taškus.

Rungtynių metu Rokas Jokubaitis, įpusėjus antrajam kėliniui, trenkėsi veidu į parketą ir dėl to patyrė sužeidimą. Jis netrukus paliko aikštę ir nusiskubėjo į rūbinę. Vėliau, grįžęs ant komandos suolo, jis nusišypsojo į kamerą, parodydamas, kad nuskilo du viršutiniai priekiniai dantys.

Trečiajame ketvirtyje Rokas Jokubaitis buvo vėl įleistas į aikštę, bet daugiau taikliais metimais nepasižymėjo. Jis viso rungtyniavo 12 minutes.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...