2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Bostono „Celtics” laimėjo penktąsias atkrintamųjų varžybų rungtynes

Privalai perskaityti

Po to, kai „Celtics” Majamyje laimėjo ketvirtąsias rungtynes 116:99, „Heat” liko dar viena pergalė iki bilieto į 2023 m. NBA finalą.

Majamis laimėjo trečiąsias rungtynes 128:102 ir išsiveržė į priekį serijoje 3:0, tačiau ketvirtosiose rungtynėse viskas buvo kitaip.

Jimmy Butleris „Heat” komandai pelnė 29 taškus, tačiau antroje rungtynių pusėje Jaysonas Tatumas užtikrino „Celtics” pergalę. J. Tatumas pelnė 34 taškus, pataikęs 14 iš 22 metimų iš žaidimo.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje Majamis priartėjo iki keturių taškų, tačiau „Celtics” vėl žaibiškai išsiveržė į priekį – šį kartą per 40 sekundžių pelnė septynis taškus be atsako. Trečiąjį ketvirtį laimėję 38:23, Bostono krepšininkai į ketvirtąjį kėlinį žengė 88:79 pranašumu.

Per likusį laiką „Celtics” išlaikė persvarą.

Gabe’as Vincentas Majamio komandai pelnė 17 taškų, Calebas Martinas – 16, Bamas Adebayo pridėjo 10. „Heat” tritaškius metė 8 iš 32, o Bostono – 19 iš 45. Tai didžiulis 33 taškų skirtumas, kai metimai buvo pataikyti iš tritaškio zonos.

Bostono vis dar laukia neįtikėtinai sunkus kelias į finalą. Atkrintamųjų varžybų serijoje 150 komandų yra pralaimėjusios kai atsilikinėja 0:3 ir nė vienai iš jų nepavyko atsitiesti ir laimėti. Nepaisant šansų, „Celtics” žengė pirmąjį žingsnį link šio kilnaus tikslo.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Paryžiaus paralimpinės žaidynės: įdomieji skaičiai

Ar žinojote, kad šių metų paralimpinės žaidynės Paryžiuje bus surengtos pirmą kartą? Kiek paraatletų iš viso pasaulio varžysis paralimpiniame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img