2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

Lietuvos motorlaivių federacija oficialiai atidarė sezoną

Privalai perskaityti

Kaune įvyko svarbus įvykis – Lietuvos motorlaivių federacija oficialiai atidarė sezoną. Šiame įvykyje taip pat vyko šalies atvirojo čempionato „Beaster scooter“ pirmasis etapas. Kauno marios tapo tarptautinių varžybų arena, kur susirinko sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Suomijos.

Alytaus regiono atstovas, Donatas Urbanavičius, su savo „R-2000“ bolidu jis iškovojo sidabro medalį bolidų klasėje. Šis pasiekimas atnešė garbės ir džiaugsmo Alytui bei jo šalies motorlaivių bendruomenei.

Lietuvos motorlaivių federacija, stengdamasi populiarinti ir skatinti šią greitojo vandens sporto šaką šalyje, yra patenkinta tokiais sėkmingais ir įkvepiančiais varžybų rezultatais. Alytaus atstovas puikiai atstovavo savo komandai ir parodė savo talentą ir pasiryžimą kovoje dėl medalių.

Visi dalyviai ir sirgalių būrys laukia kitų „Beaster scooter“ etapų, kurie tikriausiai bus ne mažiau įdomūs ir konkurencingi. Lietuvos motorlaivių federacija ir jos nariai pasiryžę toliau ryžtingai kelti motorlaivių sporto vardą ir puoselėti aistrą šiam greitojo vandens sportui.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img