2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

DAVIDAS NALBANDIANAS: NUO TENISO ŽVAIGŽDĖS IKI RALLIO

Privalai perskaityti

Davidas Nalbandianas buvo vienas geriausių pasaulio teniso žaidėjų ir pasiekė Vimbldono finalą.

Tačiau dabar jis pakeitė žaidimą ant All England Club žolynų į lenktynes pavojingoje ralio trasoje ir pabėgo nuo mirties spąstų, kai patyrė avariją varžybose, kurios vyko jo gimtojoje Argentinoje 2021 metais.

Nalbandianas ir jo bendražygis sugebėjo išsigelbėti, nors automobilis vertėsi net penkis kartus – tai buvo jo trečia didelė avarija.

Davidas sėkmingai pradėjo savo teniso karjerą kaip jaunuolis, įveikęs Rogerį Federerį US Open berniukų vienvietės finale, o po to perėjo prie vyresniųjų 2000 metais. Ir vos po dviejų metų jis dalyvavo Vimbldono finalo varžybose, kuriose pralaimėjo pirmojoje vietoje esančiam Linui Hjuitui 6-1 6-3 6-2.

Nalbandianas pasiekė dar keturias didžiojo pusfinalio vietas, laimėjo 11 karjeros titulų, įskaitant 2005 metų pabaigos ATP finalus, ir pasiekė karjeros aukščiausią 3-ą pasaulio reitingo vietą.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img