2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

Derrickas White’as išgelbėjo Bostono klubo sezoną 6-osiose rungtynėse

Privalai perskaityti

„Heat” nuo kelionės į NBA finalą skyrė viena dešimtoji sekundės dalis, tačiau „Celtics” gynėjas Derrickas White’as dar nebuvo pasirengęs planuoti vasaros atostogų.

Šeštadienio vakaro šeštosiose rungtynėse laikrodis tiksėjo, o Bostono sezonas buvo ant kortos, White’as atkovojo kamuolį ir įmetė pergalingą metimą su sirena, padovanodamas „Celtics” pergalę 104:103.

„Esu tiesiog laimingas, kad laimėjome, – po rungtynių sakė White’as TNT laidos vedėjai Allie LaForce. „Kad ir ko prireiktų, mūsų nugara priremta prie sienos. … Esame ištverminga grupė. Mes pakeliame vieni kitus. Mes kovojame vieni už kitus.

„Darbas dar nėra baigtas. Septintosiose rungtynėse mūsų laukia sunkus mačas, todėl turime rasti būdą, kaip čia iškovoti dar vieną pergalę.”

White’as finišavo su 11 taškų, šešiais rezultatyviais perdavimais, keturiais atkovotais kamuoliais ir trimis blokais. Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas kartu pelnė 57 taškus ir sugriebė 21 atšokusį kamuolį.

Jimmy Butleris per pralaimėjimą pelnė 24 taškus, tačiau „Heat” žvaigždei tai buvo sunkus vakaras. Jis prametė 16 iš 21 bandymo pataikyti į krepšį.

Jei „Celtics” laimės septintąsias rungtynes, jie taps pirmąja komanda NBA istorijoje, kuriai atkrintamųjų varžybų serijoje pavyko atsitiesti iš deficito 0:3.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img