2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio rinktinė Slovakijoje žengė į pusfinalį

Privalai perskaityti

Šeštadienį Bratislavoje (Slovakija) prasidėjo CEV Tautų taurės moterų B grupės turnyras, kuriame varžosi Lietuvos rinktinė.

Lietuvės pirmąją varžybų dieną apmaudžiai nusileido ukrainietėms, bet vėliau sutriuškino rumunes ir tęsia kovą dėl aukščiausių vietų.

Pirmajame susitikime Lietuvos rinktinė po auksinio seto 1-2 pralaimėjo Ukrainos paplūdimio tinklininkėms.

Seserys Gerda ir Rugilė Grudzinskaitė 0-2 (16:21, 15:21) nusileido Valentynai Davidovai ir Jevgenijai Bajevai, bet jau netrukus Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė 2-0 (21:18, 21:15) pranoko Inną ir Iryną Machno bei išlygino bendrą rezultatą.

Tai reiškė, kad nugalėtojos sprendėsi auksiniame sete, į kurį treneriai galėjo deleguoti bet kurią sudėtį. Lietuvai atstovavo tos pačios M. Paulikienė bei A. Raupelytė, o Ukrainai – V. Davidova bei J. Bajeva. Deja, bet auksinį setą 15:8 laimėjo ukrainietės.

Vėliau mūsiškės stojo į kovą išlikimo dvikovoje su Rumunijos rinktine. Šįkart lietuvės iškovojo abi pergales ir užtikrintai žengė į pusfinalį.

Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės 2-0 (21:10, 21:11) sutriuškino Biancą Pup ir Ioaną Manailą, o A. Raupelytė ir M. Paulikienė 2-0 (21:6, 21:12) – Ioaną Miu bei Ioaną Hododi.

Sekmadienį pusfinalyje Lietuvos moterų rinktinė žais su praėjusių metų šio turnyro čempionėmis Šveicarijos paplūdimio tinklininkėmis.

Iš viso moterų Tautų taurės varžybose dalyvauja 31 komanda, suskirstytos į 7 grupes. Kiekvienos grupės nugalėtoja keliaus į finalinį etapą, kurioje varžysis 8 komandos (prisidės varžybų šeimininkė). Trys iš jų iškovos teisę dalyvauti 2024 metų finaliniame Tautų taurės turnyre.

Kitas Tautų taurės etapas vyks 2024 metų pirmoje pusėje. Ten kom

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img