2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Romualdas Vaičiūnas „Amber” turnyro Lenkijoje nugalėtojas, pagerintas ir absoliutus Lietuvos rekordas

Privalai perskaityti

Lietuvos svarsčių kilimo sporto atstovas iš Alytaus, Romualdas Vaičiūnas, triumfavo tarptautiniame svarsčių kilnojimo turnyre „Amber”, vykusiame Gdanske, Lenkijoje. Jo pasiekimas ne tik užtikrino pergalę, bet ir pagerino Lietuvos rekordą šioje srityje.

Vaičiūnas pasiekė didžiulį laimėjimą, nugalėdamas stipriausius varžovus ir iškeldamas aukštus svorio kilnojimo rezultatus. Jis ne tik tapo „Amber” turnyro nugalėtoju, bet ir pasiekė naują Lietuvos rekordą.

Romualdas Vaičiūnas taip pat peržengė absoliutų Lietuvos svarsčių kilnojimo rekordą, kuris buvo nustatytas nuo 2015 metų. Per 10 minučių jis sugebėjo iškelti du svarsčius, kiekvieną sveriančius 32 kilogramus, 74 kartus. Šis pasiekimas rodo ne tik jo fizinį stiprumą, bet ir nepaprastą ištvermę.

Po triumfo Romualdas Vaičiūnas pasidalino savo džiaugsmu ir padėkojo rėmėjams, ypatingą paminėdamas savo žmoną Jūratę. Pasak šio svarsčių kilotojo, be jos paramos ir palaikymo, tokio ilgai siekto titulo jam nebūtų pavykę pasiekti. Vaičiūnas jaučiasi pavargęs tiek psichologiškai, tiek ir fiziškai, tačiau didžiausią laimę jis jaučiasi pasiekęs tiek dayg.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img