2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Patvirtinta Lietuvos bokso rinktinės sudėtis Europos žaidynėms Krokuvoje

Privalai perskaityti

Gegužės 25 dieną Kaune vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame dalyvavo LBF Vykdomojo komiteto nariai Darius Šaluga, Vilmantas Bobinas, Rasa Balčiauskienė, Bronislavas Šimokaitis, Vidas Bružas, Egidijus Rutkauskas ir Donatas Mačianskas.

Posėdžio metu buvo patvirtinta Lietuvos bokso rinktinės sudėtis Europos žaidynėms, kurios birželio 21 – liepos 3 dienomis vyks Lenkijoje.

Lietuvos bokso rinktinę sudarys svorio kategorijoje iki 63,5 kg kovosiantis A. Lavrenovas, iki 71 kg – A. Trofimčuk, iki 80 kg –  R. Liorančas, iki 92 kg – S. Urbonavičius (rezervas – D. Voišnarovič), virš 92 kg – J. Jazevičius (rezervas – A. Baniulis), iki 60 kg – A. Starovoitova, iki 66 kg – A. Aučiūtė, iki 75 kg – G. Stonkutė (rezervas – I. Lešinskytė). Treneriai – V. Bružas, M. Palionis, D. Naidionov. Taip pat rezervu yra numatytas E. Stanionis.

Žaidynių metų boksininkai turės galimybę gauti kelialapius į 2024 metų Paryžiaus vasaros olimpines žaidynes. Jei to nepavyktų padaryti Zakopanėje, kitais metais laukia dar du papildomi pasauliniai atrankos turnyrai.

Toliau VK nariai diskutavo apie Europos jaunių bokso čempionatą Rumunijoje, dėl kurio pasirodė neoficiali informacija, kad jame nebus leista dalyvauti Rusijos ir Baltarusijos sportininkams, tačiau kol kas raštiškai tai patvirtinta nebuvo. LBF, klausdama apie šalių agresorių atletų situaciją, jau anksčiau kreipėsi į Rumunijos bokso federaciją ir Rumunijos sporto ministeriją, tačiau atsakymo kol kas nesulaukė.

Posėdyje VK nariai nusprendė, kad LBF oficialiai kreipsis į Rumunijos Tautinį olimpinį komitetą ir Lietuvos ambasadą Rumunijoje bei lauks sprendimo dėl šalių agresorių dalyvavimo Europos jaunių čempionate.

Susirinkimo metu buvo diskutuota dėl nacionalinių komandų trenerių samdymo, nes, kai kurių VK narių nuomone, šalies jaunių ir jaunimo bokso rinktinių treneriai nėra pakankamai objektyvūs ar motyvuoti. Nuspręsta kitam VK posėdžiui paruošti kelis pasiūlymus dėl rinktinių trenerių motyvavimo sistemos tobulinimo.

VK posėdžio metu buvo kalbama apie Lietuvos bokso šimtmečio renginį. Nutarta 2023 m. lapkričio 30 d. Kauno sporto halėje organizuoti renginį, kuriame bus pagerbti labiausiai nusipelnę Lietuvos bokso bendruomenės nariai. Nuspręsta, kad šių asmenų kandidatūras pasiūlys LBF nariai ir partneriai, o galutinį apdovanojamų asmenų sąrašą tvirtins LBF Vykdomasis komitetas.

LBF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos badmintonas sugrįžta į Europos elitą

Lietuvos badmintonininkė Samanta Golubickaitė pradžiugino visą Lietuvos badmintono bendruomenę. Atkaklus triūsas, treniruočių procesas ir tarptautinių turnyrų patirtis davė saldžių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img