2024/02/23 - Penktadienis
No menu items!

Tradicinėmis tapusios varžybos „Trakų dainiaus bėgimo taurė“

Privalai perskaityti

Trakuose vyko trečiosios „Trakų dainiaus bėgimo taurės” varžybos, kuriose dalyvavo apie 160 sportininkų įvairaus amžiaus. Varžybose lenktyniavo vaikai, jaunučiai, jauniai, jaunimas, suaugę ir veteranai. Visi dalyviai įveikė 1000 m distanciją.

Renginį organizavo žinomas ilgųjų nuotolių bėgikas Dainius Virbickas. Šiemet jis susidūrė su iššūkiu organizuoti varžybas.

Varžybas rėmė Trakų rajono savivaldybė, Kūno kultūros ir sporto centras, restoranas „Kybynlar” bei kiti rėmėjai. Taip pat buvo įsteigti prizai geriausiams klubo „Sostinės Olimpas” bėgikams.

Varžybose buvo pasiekti geri rezultatai, ir jaunimo grupės laimėtojai pagerino varžybų rekordus. Daugiausiai pirmųjų vietų iškovojo Vilniaus ir Kauno bėgikai.

Dainius Virbickas taip pat dalyvavo varžybose ir pasakojo, kad jis visada prisimena pirmąsias varžybas ir renginius, kurie yra ypatingi širdžiai. Trečiosios „Trakų dainiaus bėgimo taurės” varžybos jam paliko malonias emocijas.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Paryžiaus paralimpinės žaidynės: įdomieji skaičiai

Ar žinojote, kad šių metų paralimpinės žaidynės Paryžiuje bus surengtos pirmą kartą? Kiek paraatletų iš viso pasaulio varžysis paralimpiniame...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img