2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Europos čempionate bronzą iškovoję jaunieji penkiakovininkai: „Tai – pasaka“

Privalai perskaityti

„Pasaka, – trumpai nukirto Europos jaunių (U17) šiuolaikinės penkiakovės čempionato estafečių bronzą iškovoję Džiugas Klevas ir Liutauras Valeika. – Nuotaikos tikrai džiaugsmingos“.

Lietuviai varžybose iš viso surinko 1349 taškus: ekstremalus kliūčių ruožas – 266, plaukimas – 304, „Laser Run“ – 779 taškai. Aukso medaliais pasipuošė ukrainiečiai Oleksandras Klymenko ir Oleksandras Melnykas (1394 taškai), sidabras atiteko lenkams Bartoszui Szmytkei ir Krystianui Trepczykui.

Nemažai žiūrovų bei pačių sportininkų emocijų kainavo „Laser Run“ rungties finišas – D. Klevas finišo tiesiojoje spurtavo ir pabandė aplenkti Lenkijos sportininką, tačiau jėgų pritrūko.

„Po tokių finišų suprantame, kad rezultatas, kurį pademonstravome, yra labai geras, – sakė trenerės Galinos Šidiškienės auklėtinis D. Klevas. – O individualiose varžybose žadame pasistengti dar labiau“.

Vidmanto Vaičaičio treniruojamas L. Valeika prisipažino, kad stengėsi komandos draugą palaikyti iš visų jėgų. „Rėkiau, kiek galėjau, kol laukiau jo finiše, – pasakojo L. Valeika. – Bet ir pats atidaviau visas jėgas. Finiše, apsikeitime, lėkiau kiek įmanydamas, net seilės taškėsi į visas puses – taip norėjau Džiugui laimėti kuo daugiau laiko“.

Prisiminęs emocingą finišą D. Klevas teigė, kad kraujas buvo pradėjęs virti. „Girdėjau, ir Lenkijos sportininkas finišuodamas šaukė, vėliau paspaudėme vienas kitam ranką, – pasakojo jaunasis penkiakovininkas. – Juokinga, atrodė, kad finišas visiškai prie pat, tačiau aplenkti nepavyko. Yra kaip yra“.

„Bet esame labai laimingi“, – tuoj įsitraukė L. Valeika.

Vaikinai prisipažino, kad jausmas, jog galės pakovoti dėl medalių, aplankė po pirmosios – ekstremalaus kliūčių ruožo – rungties.

„Esame ištvermingi ir galingi lietuvaičiai. Jau po pirmosios rungties mąstėme, kad viskas bus gerai“, – sakė D. Klevas.

Juokais paklausti, kaip švęs, vaikinai nusijuokė: „Čempionatas tik prasidėjo, todėl laukia treniruotės ir miegas“, – nusišypsojo pirmenybių bronzininkai.

Leono Linkos ir Luko Lagunavičiaus komanda estafetėse užėmė 7-ą vietą (1322 taškai), Elanas Kondratas ir Simas Bucevičius užėmė 12-ą vietą (1236 taškai).

Rytoj (birželio 3 d.) Druskininkuose vykstančiame Europos jaunių čempionato estafetėse varžysis U19 vaikinai ir U17 merginos.

LŠPF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos badmintonas sugrįžta į Europos elitą

Lietuvos badmintonininkė Samanta Golubickaitė pradžiugino visą Lietuvos badmintono bendruomenę. Atkaklus triūsas, treniruočių procesas ir tarptautinių turnyrų patirtis davė saldžių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img