2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Kyrie Irvingas bando pritraukti LeBroną Jamesą į „Mavericks”

Privalai perskaityti

Kyrie Irvingas kreipėsi į LeBroną Jamesą, norėdamas išsiaiškinti, ar jis nenorėtų prisijungti prie Dalaso „Mavericks” komandos, teigia „The Athletic” šaltinis Shamsas Charania.

Irvingas šį tarpsezonį yra laisvasis agentas, o Los Andželo „Lakers” ribotai gali jam pasiūlyti, kartu išlaikydami Rui Hačimirą, Jarredą Vanderbiltą ir kitus.

Šaltiniai Chrisui Haynesui iš „Bleacher Report” teigia, kad „Mavericks” ruošė pasiūlymą dėl Jameso mainų, kai „Lakers” sezono metu patyrė sunkumų. Džeimsas negalėjo būti iškeistas 22-23 metų sezone dėl naujo sutarties pratęsimo.

Jamesas turi sutartį su „Lakers” iki 24-25 m. sezono, nors 2024 m. jis gali tapti laisvuoju agentu.

Gandai yra tik gandai, tačiau šis gandas yra svarbus, ir jei jis įvyktų, sukeltų bangas visoje lygoje. Irvingas šią vasarą yra neapribotas laisvasis agentas, jis buvo siejamas su Los Andželo „Lakers”, taip pat su galimybe perrašyti sutartį su „Mavericks”. Tačiau iš šio gandų skambesio atrodo, kad Irvingas nori geriausio iš abiejų pasaulių – likti Dalase ir žaisti su buvusiu komandos draugu LeBronu.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img