2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

Mamedas Khalidovas nokautuoja Scottą Askhamą

Privalai perskaityti


Mamedas Khalidovas (37-8-2) pagrindiniame XTB KSW Colosseum 2 turnyre nokautavo Scottą Askhamą (19-6).

Tai buvo trečias jų susitikimas. 2019 m. gruodžio mėnesį per KSW 52 renginį boksininkas laimėjo pagal teisėjo sprendimą. Revanšas įvyko beveik po metų KSW 55 turnyre. Mamedas pirmame raunde efektyviai nokautavo savo varžovą aukštu smūgiu ir atėmė čempiono diržą.

Khalidovas pirmąjį raundą pradėjo smūgiu. Tada kova persikėlė į klinčą. Jame dominuojančią poziciją turėjo Askhamas. KSW legenda kontroliavo varžovą. Khalidovas taip pat retkarčiais pataikydavo trumpus smūgius.

Antrajame raunde Mamedas greitai perėmė varžovo smūgį ir pastatė jį ant žemės. Čečėnijos kilmės lenkas, kaip ir pirmame raunde, kontroliavo ir pataikė trumpus smūgius. Jis taip pat labai gražiai perėjo į šoninę padėtį. Askhamas išbandė ir „kojinį veržliaraktį”, tačiau varžovui tai nerūpėjo. Tokioje keistoje pozicijoje kovotojai praleido ilgai.

Trečiąjį raundą Askham pradėjo spaudimu. Vėliau britas spyrė varžovui į kirkšnį. Dar vienas smūgis į kirkšnį. Iš karto po to šioje kovoje įvyko lemiamas veiksmas. Mamedas smūgiavo šoniniu smūgiu, o po nokautavo jį „skriejančiu keliu”. Buvo dar keli smūgiai į žemę, kurie pribaigė varžovą.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Per mačą su „Virtus“ žalgiriečiai žais Eurolygos 25 metų jubiliejui skirtomis aprangomis

Kovo 19 dieną į „Žalgirio“ areną susirinksiančių žiūrovų laukia ypatingas vakaras. Kaune bus žaidžiamos ne tik Eurolygos rungtynės su Bolonijos „Virtus“...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img