2024/02/29 - Ketvirtadienis
No menu items!

Lietuvos diskgolfo taurės etapas

Privalai perskaityti

Birželio 3-4 dienomis įvyko pirmosios PDGA asociacijos sankcionuotos varžybos Lietuvos diskgolfo taurės penktajame etape, kuris vyko Molėtų aikštyne. Šis diskgolfo parkas jau pelnė reputaciją kaip vienas iš miškingiausių ir techniškiausių aikštynų. Siauri praėjimai tarp parko medžių reikalavo iš žaidėjų ypatingo tikslumo ir susikaupimo.

Šių metų diskgolfo taurės sezone varžybos vyko dvi dienas. Penkių divizionų sportininkai varžėsi šeštadienį, įskaitant moterų, jaunimo iki 18 metų, 40+ amžiaus, moterų 40+ amžiaus ir 50+ amžiaus kategorijas. Sekmadienį vyko varžybos pagrindiniame „Atvirajame” divizione, kur dalyvavo sportininkai, sužaidę abiejų dienų varžybose.

Laurynas Rimavičius iškovojo pirmąją pergalę šių metų taurės varžybose. Jis yra Lietuvos žiemos čempionato laimėtojas ir atstovauja „Ace Hunters” komandai iš Panevėžio. Rimavičiaus dviejų ratų rezultatas buvo 117 metimų (-7 prie PAR). Antrą vietą Molėtų etape užėmė Aurelijus Zinkevičius iš „DiscCity” komandos iš Vilniaus, o trečią vietą pasidalino Renatas Simutis iš „Chilli Lietuva” komandos iš Klaipėdos ir Žygimantas Šauklys iš Panevėžio diskgolfo klubo.

Moterų kategorijoje kova buvo itin įtempta. Mireta Jurgelevičiūtė iš „DiscCity” komandos iš Jonavos rajono triumfavo, aplenkusi savo komandos draugę Guodą Vereniūtę iš Švenčionėlių. Jurgelevičiūtės rezultatas buvo 146 metimai (+22), o Vereniūtės – 147 (+23). Trečią vietą moterų kategorijoje užėmė Svetlana Kobec iš Vilniaus diskgolfo klubo.

Kitose kategorijose taip pat buvo įdomių kovų. Jaunimo iki 18 metų divizione Adomas Brazauskas iš „DiscCity” komandos iš Kulautuvos sulaukė rimto pasipriešinimo iš Vėjo Ūselio, tačiau galiausiai iškovojo pirmąją vietą. Vyresnių nei 40 metų grupėje Raimondas Mikalkėnas iš „Chilli Lietuva” komandos buvo nepriekaištingas ir nugalėjo su didžiule persvara.

Po šių varžybų liko tik du Lietuvos diskgolfo taurės etapai. Jie vyks Rietave ir Elektrėnuose. Liepos 1-2 dienomis taip pat planuojama įvykti Lietuvos diskgolfo komandiniam čempionatui Molėtuose. Diskgolfo entuziastai jau nekantriai laukia šių įtemptų varžybų, kuriose dalyvaus geriausi Lietuvos žaidėjai ir komandos.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgiris Group“ planai Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje – pasaulinio garso atlikėjai, varžybos ir erdvės miestiečiams

„Žalgiris Group“ Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Kauno sporto halėje planuoja pritaikyti patirtį, įgytą valdant „Žalgirio“ areną. Šiuo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img