2024/03/05 - Antradienis
No menu items!

„Nuggets” atsitiesė ir išsiveržė į priekį 2:1 finale

Privalai perskaityti

Trečiadienį trečiosiose 2023 m. NBA finalo rungtynėse Denverio „Nuggets” komanda, 109:94 įveikė Majamio „Heat” ir išsiveržė į priekį 2:1. Nikola Jokičius ir Jamalas Murray’us tapo pirmaisiais komandos nariais NBA istorijoje, kuriems pavyko pelnyti 30 taškų ir trigubą dublį vienose rungtynėse, tačiau tai buvo visos komandos pasirodymas, nes „Nuggets” sužaidė vienas geriausių gynybinių rungtynių per visas atkrinamųjų serijas.

Nuggets” sulaikė „Heat” iki 94 taškų, o be Jimmy Butlerio ir Bamo Adebayo, tik Calebui Martinui pavyko pasiekti dviženklį taškų skaičių. Dabar visas spaudimas tenka „Heat” komandai. Jei penktadienį ketvirtosiose rungtynėse jie nesugebės išlyginti rezultato, „Nuggets” grįš į Denverį ir jiems liks tik viena pergalė iki pirmojo NBA čempiono titulo.

Dvejose iš trijų šios serijos rungtynių „Nuggets” išlaikė „Heat” pelnytų taškų skaičių mažesnį nei 100. Jie sulaikė „Heat” žvaigždę Jimmy Butlerį, kuris per rungtynes pelno tik 20,7 taško, o visą sezoną sunkiai gynęsi išvykose. „Nuggets” ką tik sužaidė vienas geriausių sezono gynybinių rungtynių priešiškoje Majamio aplinkoje.

„Nuggets” neabejotinai yra sukurti taip, kad laimėtų puolime. Jokičius yra geriausias atakuojantis žaidėjas pasaulyje, o Jamalas Murray ir Michaelas Porteris jaunesnysis uždirba maksimalius pinigus, nes renka taškus. Tačiau M.Malone’as jau daug metų Denveryje bando sukurti gynybos kultūrą, ir nors šioje aikštės pusėje jie niekada nebus elitiniai, akivaizdu, kad jie pasiekė tokį lygį, kai tinkamose rungtynėse yra pakankamai geri, kad išgyventų. Šioje serijoje jiems tai pavyko. Šiuo metu „Nuggets” čempionatą laimi gynyboje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos bokso rinktinė stoja į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kovo 3-11 dienomis Italijos didmiestyje Milane vyksiančiame atrankiniame turnyre į kovą dėl Paryžiaus olimpinių žaidynių kelialapių stos Lietuvos bokso...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img