2023/12/02 - Šeštadienis
No menu items!

„Nuggets” penktosiose rungtynėse įveikė „Heat” ir iškovojo pirmąjį NBA titulą

Privalai perskaityti

Denveryje skraido konfeti. „Nuggets” dalijasi NBA čempionų trofėjų.

Šios scenos, kurios dešimtmečius atrodė neįmanomos, o pastaruoju metu ėmė atrodyti neišvengiamos, pirmadienio vakarą pagaliau virto realybe.

Nuggets” 94:89 įveikė Majamio „Heat” per beprotiškas penktąsias rungtynes, kurios niekaip nesugebėjo palaužti Nikolos Jokičiaus, 28 taškais ir 16 atkovotų kamuolių gelbėjusio komandos draugus tą vakarą, kai atrodė, kad niekas daugiau nepavyks.

N. Jokičiui atiteko „Bill Russell” trofėjus kaip naudingiausiam NBA finalo žaidėjui – šis apdovanojimas jam tikrai turi daugiau reikšmės nei du 2021 ir 22 m. laimėti MVP.

Nesugebėję atsikratyti atkaklios „Heat” komandos ar baigiamojo vakaro jaudulio, „Nuggets” prametė 20 iš pirmųjų 22 tritaškių metimų. Jie prametė septynis iš pirmųjų 13 baudos metimų. Vėliau jie pirmavo septyniais taškais, kol Majamio komandos žaidėjas Jimmy Butleris pelnė aštuonis taškus iš eilės ir suteikė „Heat” vieno taško persvarą likus 2:45 min.

Likus 1:58 min. J. Butleris pataikė dar du baudos metimus ir padėjo Majamiui susigrąžinti vieno taško pranašumą. Tada Bruce’as Brownas atkovojo kamuolį ir įmetė į krepšį, kad „Nuggets” galutinai išsiveržtų į priekį.

Likus 15 sekundžių iki rungtynių pabaigos Butleris metė tritaškį, bet prametė. Brownas ir Kentaviousas Caldwellas-Pope’as pataikė po du baudos metimus, kad rungtynės taptų nebepavejamos ir Denveris iškovotų titulą.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Atvirame JAV plaukimo čempionate – T.Navikonis, D.Pancerevas, K.Teterevkova

Grinsbore (Šiaurės Karolina, JAV) vyksiančiame „Toyota US Open“ plaukimo čempionate – trijų lietuvių startai. Ketvirtadienio varžybose pasirodys panevėžietis Tomas Navikonis (Ohio...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img