2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

„Žalgiris“ ir žalgiriečiai susižėrė „Betsafe-LKL“ sezono apdovanojimus

Privalai perskaityti

Sekmadienį Vilniuje, Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje nusileido jubiliejinio trisdešimtojo 2022-2023 m. „Betsafe-LKL“ sezono uždanga. Per iškilmingą apdovanojimų ceremoniją čempionų titulą susigrąžinusiai Kauno „Žalgirio“ komandai buvo įteikti aukso žiedai, taip pat buvo įteikti ir kiti individualūs bei komandiniai apdovanojimai.

Finalo serijos MVP tapo fantastišką pasirodymą lemiamose finalo rungtynėse surengęs „Žalgirio“ žaidėjas Isaiah Tayloras. Visos didžiojo finalo serijos metu jis fiksavo 17 taškų, 3,4 rezultatyvių perdavimų ir 17 naudingumo balų vidurkius.

Paaiškėjo ir simbolinis „Betsafe-LKL“ sezono penketukas, kurį rinko treneriai ir žurnalistai. Į jį kartu su Ahmadu Caveriu, Marcusu Fosteriu, Jeffery Garrettu ir Martynu Echodu pateko žalgirietis Laurynas Birutis.

„Žalgiris“ iškovojo ir dar vieną komandinį apdovanojimą, kurį skyrė lyga kartu su „Volfas Engelman“. Laikinosios sostinės klubui įteikiamas „Fair Play“ apdovanojimas už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime. Tokio pripažinimo „Žalgirio“ organizacija sulaukė dėl to, kad nepaisant sudėtingo ir intensyvaus „Betsafe-LKL“ ir Eurolygos varžybų tvarkaraščio, kuris kėlė iššūkių, ypač patekus į Eurolygos atkrintamąsias varžybas, „Žalgiris“ demonstravo supratingumą, norą ir profesionalumą, ieškant sprendimų ir atliekant tvarkaraščio korekcijas.

Taip pat už klubo vykdomas iniciatyvas: jaunimo socializiaciją ir visuomenės pilietiškumo puoselėjimą bendradarbiaujant su Lietuvos kariuomene, bendradarbiavimą su Paramos ir labdaros fondu Mamų Unija, bendradarbiavimą su Kauno gyvūnų prieglauda bei kitus socialinius projektus.

zalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img