2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Lietuvos motociklų kroso čempionato startas

Privalai perskaityti

Savaitgalį Anykščių rajone Mickūnai MX Parko trasoje vyko „Betsafe Lietuvos motociklų kroso čempionato” varžybos. Dalyvavo beveik 250 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Austrijos, o tūkstantinė sirgalių minia stebėjo jų pasirodymą. Trasoje buvo įrengtos 11 kliūčių ir didžiausias Lietuvoje tramplinas, kurį įveikti pavyko ne visiems.

Tai buvo šių metų sezono atidarymo renginys, kuris pritraukė daug dalyvių ir žiūrovų. Keturračių klasėje pajėgiausiu tapo Reinis Bicans iš Latvijos, o motociklų su priekabomis klasėje nugalėjo Liutauras Variakojis su Martinsu Antonsu.

Sekmadienį vyko įspūdinga dvikova tarp Lietuvos motokroso meistro Armino Jasikonio ir Latvijos sportininko Toms Macuks. Arminas Jasikonis dominavo antrojo važiavimo metu ir pasiekė pirmo sezono pergalę. MX2 klasėje nenugalimas buvo Erlandas Mackonis, kuris nenusileido net ir galingesnės MX1 klasės sportininkams.

Varžybose taip pat dalyvavo Elena Kapsamer, vienintelė mergina vyrų tarpe. Ji kovojo su agresyviais ir greitais vyrų sportininkais, nors pripažino, kad tai buvo iššūkis. Kitas čempionato etapas vyks Biržuose Joninių savaitgaliu.

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img