2024/07/21 - Sekmadienis
No menu items!

I.Tayloras – apie sezono kalnelius, pramestas baudas ir motyvacija tapusius sirgalius

Privalai perskaityti

Kauno „Žalgirio“ klubą į „Betsafe-LKL“ čempionų sostą šeštadienį atvedęs Isaiah Tayloras sekmadienį pelnytai gavo ir individualų trofėjų – finalo serijos MVP apdovanojimą.

Kitą dieną po laimėto titulo I.Tayloras su „Žalgiris TV“ pasidalijo mintimis apie atkaklią finalo seriją ir visą sezoną, pačiam krepšininkui tapusiu tikrais amerikietiškais kalneliais.

„Jaučiuosi puikiai. Visada puiku žinoti, kad esi čempionas. Tai svarbiausia. Čempionų titulai tikrai nėra dažnas pasiekimas. Turi žingsnis po žingsnio sunkiai dirbti, kad taptum čempionu. Turi sunkiai dirbti visą sezoną. Manau, mes tą ir įrodėme. Mūsų nepalaužiamumą. Mūsų atkaklumą ir visa tai įrodėme aikštėje“, – aiškino finale vidutiniškai po 17 taškų rinkdavęs amerikietis.

Prie „Žalgirio“ sausio mėnesį prisijungęs I.Tayloras į komandą atvyko užimti traumuoto Keenano Evanso vietos. Iškart svarbia sudėties dalimi tapusį gynėją nekart stabdė traumos, tačiau žaidėjas pasidžiaugė sezono pabaigoje sužibusiu trofėjumi.

„Čia žaisdamas 2–3 kartus buvau patyręs traumą, sudėjus visą laiką negalėjau žaisti savaitėmis ar net mėnesį. Buvo nelengva atrasti ritmą. Mintis, kad kažkur tunelio pabaigoje yra čempionų trofėjus, padėjo viską atlaikyti ir jaustis geriau“, – tikino I.Tayloras.

Eurolygoje „Žalgiriui“ į TOP-8 etapą patekti padėjęs krepšininkas greitai suprato ir vietinės lygos titulo reikšmę. I.Tayloro teigimu, titulą iškovoti buvo svarbu žinant, koks komandai buvo nesėkmingas ir praėjęs sezonas finišuojant „Betsafe-LKL“ čempionate.

„Po sezono Eurolygoje, žmonės tikriausiai manė, kad mes labai greitai sutvarkysime visus reikalus vietiniame čempionate. Taip, tai kitas turnyras, Bet, kai kovoji vietiniame čempionate, tai reiškia labai daug visiems komandą palaikantiems sirgaliams. Iškovoti trofėjų „Žalgirio“ klubui yra labai svarbu. „Žalgirio“ klubas yra laimėjęs labai daug trofėjų, pasiekėme daug pergalių. Praėjusiame sezone, deja, klubui to padaryti nepavyko, todėl šiemet tą pasiekti buvo labai svarbu“, – kalbėjo I.Tayloras.

Finalo serijoje I.Taylorui nepavyko baudų metimais uždaryti ketvirtųjų serijos rungtynių Vilniuje, tačiau 32 krepšininko taškai neleido suabejoti gynėjo lyderyste ir pajėgumu sprendžiant trofėjaus likimą. Krepšininkas tikino, kad greitai atsikratė spaudimo ir po susitikimo sostinėje bei žinojo, kad žalgiriečiai turi pabaigti darbą namuose.

„Kai pramečiau abi baudas. Viskas nukrito ant mano pečių. Rungtynės galėjo baigtis ir kitaip. Jeigu būčiau pataikęs abu arba bent vieną baudos metimą. Stengiausi viską palikti praeityje. Kai buvau jaunesnis žaidėjas, būčiau apie tai galvojęs nenustodamas. Kai tik rungtynės pasibaigė, stengiausi pamiršti tą epizodą. Žinau, ką šita serija reiškė vietiniams fanams. Kai važiavau į areną, mačiau tą didžiulę žaliai baltų fanų jūrą. Tai mane iškart motyvavo, man net nespėjus įeiti į areną. Žinojau, kad turime pabaigti pradėtą darbą“, – tikino I.Tayloras.

zalgiris.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

„Žalgirio“ atakų lyderis – geriausias birželį

Rezultatyviausių šio sezono „TOPsport A lygos“ žaidėjų rikiuotėje jau kurį pirmauja Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas Liviu Antalis. Bendradarbiaujant su Profesionalių futbolininkų asociacija...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img