2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubo partneriu tapo „Paradis“

Privalai perskaityti

Toliau plečiasi „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo partnerių ratas – nuo šiol į priekį Lietuvos vicečempionai žengs kartu su įmone „Paradis“.

„Paradis“ – bene didžiausią patirtį krovimo technikos srityje Lietuvoje turinti įmonė, mūsų šalyje sėkmingai dirbanti nuo 1992 metų. Įmonė padalinį turi ir Latvijoje.

„Per ilgametę sėkmingą darbą spėjome suprasti, kad sėkmę versle atneša ne tik investicijos ir sisteminga veikla, bet ir supantys žmonės bei atsakingai pasirinkti partneriai. Panaši vertybių sistema, pagarba bei protingai paskaičiuotos ambicijos veda link sėkmės, tad džiaugiamės galėdami prisidėti prie „Kauno Žalgirio“ pergalių“, – teigė „Paradis“ vadovas Romas Pečiukaitis.

Naujai užsimezgusia draugyste džiaugėsi ir „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo prezidentas Mantas Kalnietis.

„Galime pasidžiaugti, kad dar vieni tikri savo srities profesionalai atkreipė dėmesį į futbolą. Šioje sporto šakoje norime rodyti lyderystę, tad mūsų ir „Paradis“ vizija sutapo. Neabejoju, kad su laiku ši partnerystė tik stiprės“, – sakė M.Kalnietis.

2011 metais „Paradis“ taip pat pradėjo specializuotis keleivinių, krovininių liftų ir eskalatorių bei judamųjų takų pardavimuose, kartu pradėjo teikti techninių šių įrenginių aptarnavimo paslaugas. 

Naujieji „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo partneriai jau daugiau nei 10 metų montuoja ir prižiūri krovininius ir neįgaliųjų keltuvus visoje Lietuvoje. Niekada vietoje nestovinti, nuolat į paslaugas ir kokybę investuojanti įmonė turi ir savo gaminamų keltuvų liniją.

Kaip minėjo „Paradžio“ vadovas Romas Pečiukaitis, „versle, kaip ir sporte, siekiant geriausio rezultato – tobulėjimui ribų nėra“.

zalgiris.lt naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Aleksandra Golovkina Iškovo Bronzos Medalį Rumunijoje ‘Edusport Trophy’ Varžybose

Rumunijoje vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose „Edusport Trophy" bronzos medalį iškovojo Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Ji moterų solisčių rungtyje paliko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img