2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Ukrainietes palaužusios M. Paulikienė ir A. Raupelytė žengė į pagrindinį „Challenge“ serijos turnyrą Jūrmaloje

Privalai perskaityti

Ketvirtadienį Jūrmaloje prasidėjo „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyras. Šių varžybų, kuriose yra ir olimpinių žaidynių prizininkų, kvalifikaciją mėgino įveikti net penkios Lietuvos poros.

Šį tikslą pasiekė vienintelis Lietuvos duetas – Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Geriausia Lietuvos pora pirmajame kvalifikacijos rate 2-0 (21:4, 21:10) sutriuškino latves Kitiją Adamsonę Martini ir Renatę Krūklitę.

Lemiamame, antrajame, rate M. Paulikienės ir A. Raupelytės laukė akistata su pajėgiomis ukrainietėmis Valentyna Davidova ir Jevgenija Bajeva. Beje, būtent šiai Ukrainos porai gegužės mėnesį lietuvės pralaimėjo Tautų taurės varžybų auksiniame sete.

Revanšas, nors ir nelengvai, bet pavyko – 2-1 (17:21, 21:19, 15:6).

Nors kova prasidėjo apylygiai, pirmojo seto antroje pusėje tiksliau žaidė ukrainietės. Puiki gynyba leido Ukrainos komandai išsiveržti į priekį. Antrajame sete žaidimas buvo banguotas. V. Davidova ir J. Bajeva buvo įgijusios 3 taškų persvarą (15:12) bei atrodė, jog jos artėja prie pergalės, tačiau kovingumą pademonstravusios lietuvės laimėjo atkarpą 7:1 ir išsiveržė į priekį 19:16. Galiausiai lietuvės laimėjo antrą setą ir bendras rezultatas tapo lygus.

Lemiamame sete lietuvės pirmavo 7:5 ir tuomet ukrainietės pelnė šeštąjį tašką, kuris, pasirodo, joms buvo paskutinis. Lietuvos paplūdimio tinklininkės pelnė 8 taškus iš eilės ir šventė puikią pergalę.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=sj03ITRyabw

Savo varžoves pagrindinėse varžybose lietuvės sužinos kiek vėliau.

Deja, bet kitos trys Lietuvos moterų poros suklupo pirmajame atrankos rate.

Ieva Vasiliauskaitė ir Erika Kliokmanaitė po atkaklios kovos 1-2 (21:18, 14:21, 10:15) pralaimėjo olandėms Emi van Driel ir Brecht Piersmai, Urtė Andriukaitytė su Ariana Rudkovskaja 0-2 (19:21, 11:21) nusileido amerikietėms Savannah Simo ir Toni Rodriguez, o Ieva Dumbauskaitė ir Skalvė Križanauskaitė 0-2 (15:21, 13:21) neatsilaikė prieš kines Jie Dong ir Fan Wang.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=HTKQ9jHyn-o

Vyrų kvalifikacijos pirmajame rate lietuviai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius 0-2 (17:21, 18:21) turėjo pripažinti turkų Hasano Mermero ir Safa Urlu pranašumą.

Bendrą turnyro prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta irkluotojų olimpinė rinktinė: D. Karalienė ir 7 debiutantai

Ketvirtadienį Lietuvos irklavimo federacija patvirtino sportininkus, dalyvausiančius Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Lietuvos irklavimo rinktinę Prancūzijos sostinėje sudarys 8 atletai, iš...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img