2023/12/05 - Antradienis
No menu items!

„Suns” baigia sudaryti sandorį dėl Bradley Bealo mainų su „Wizards”

Privalai perskaityti

Vašingtono „Wizards”, kaip pranešama, baigia sudaryti sandorį dėl mainų su Fynikso „Suns”, kuriame dalyvaus visų žvaigždžių komandos gynėjas Bradley Bealas. Bealo agentas Markas Bartelsteinas iš „Priority Sports” patvirtino, kad mainai jau sudaryti.

Shams Charania iš „The Athletic” teigia, kad „Suns” į Vašingtoną siunčia Chris Paulą, Landry Shametą, būsimų antrojo rato pasirinkimų paketą ir kelis pasirinkimų mainus.

Tačiau didžiausias domino kaladėlių kritimas buvo šis: Sekmadienį Bartelsteinas sakė, kad Bealas atsisakė savo sąlygos dėl neiškeitimo ir buvo išsiųstas į „Suns”. Yra tikimybė, kad į mainus galiausiai gali būti įtraukta ir trečioji komanda, konkrečiai siekiant įsigyti Paulą, tačiau pagrindinė struktūra jau padaryta.

Bealas, triskart „Visų žvaigždžių” rungtynių dalyvis, visą 10 metų trukusią karjerą NBA praleido Vašingtone. 2012 m. „Wizards” trečiuoju šaukimu pasirinktas 29 metų gynėjas per 10 sezonų komandoje vidutiniškai pelnė 23,2 taško, atkovojo 3,9 kamuolio ir atliko 5,4 rezultatyvaus perdavimo.

Tai antrasis svarbus savininko Mato Ishbia pirkinys Fynikse. Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai vasario mėn. jis oficialiai perėmė „Suns” valdymą, jis už didžiulį žaidėjų ir pirmojo rato šaukimų derinį įsigijo Keviną Durantą.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Filipinuose – istoriniai paplūdimio tinklininkų P. Stankevičiaus ir A. Knašo medaliai

Paskutiniame sezono turnyre – geriausias karjeros rezultatas. Taip Filipinuose besibaigiančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos turnyre finišavo lietuviai Patrikas...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img