2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

WAKO kikbokso taurės turnyre Sparta Gym sportininkų pergalės

Privalai perskaityti

Praėjusį savaitgalį Budapešte (Vengrija) vyko įspūdingas pasaulio WAKO kikbokso taurės turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė Sparta Gym klubo sportininkai.

WAKO (World Association of Kickboxing Organizations) kikbokso taurės turnyrai yra vieni iš prestižiškiausių ir labiausiai laukiamų renginių pasaulyje kikbokso mėgėjų tarpe. Praėjusio savaitgalio WAKO kikbokso taurės turnyras, vykęs Budapešte, Vengrijoje, sulaukė daugiau nei 500 sportininkų iš įvairių šalių visame pasaulyje. Tai buvo ne tik svarbus renginys kikboksui, bet ir platforma, kurioje sportininkai galėjo išbandyti savo jėgas ir gebėjimus su puikiai pasirengusiais varžovais.

S.k. Sparta Gym klubas, atstovaujantis Lietuvai, išsiskyrė puikiu pasirodymu šiame turnyre. Jų sportininkai ne tik iškovojo aukso ir bronzos medalius, bet ir parodė puikų kikbokso technikos, fizinės ištvermės ir psichologinio atkaklumo lygį. Jų pasiekimai yra rezultatas ilgalaikio ir intensyvaus mokymosi bei pastangų, skirtų pasiekti aukštų tikslų. Iš viso, sportininkai iškovojo net 8 medalius, įskaitant 1 aukso ir 7 bronzos medalius, sportininkų treneris Andrius Šipaila.  

Sveikiname nugalėtojus !

spot_img
spot_img
Naujausios

Įtempta kova Lietuvos ralio čempionato II etape

Lietuvos ralio čempionato II etapo varžybos Kelmės apylinkėse buvo kupinos įspūdžių. „Rally Žemaitija“ trasose nuo pradžios iki pabaigos vyko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img