2024/06/15 - Šeštadienis
No menu items!

Telšiuose triatlono festivalis

Privalai perskaityti

Rengiantis vasaros sezonui, Telšių mieste vyko triatlono festivalis, pritraukęs daug įvairaus lygio sportininkų. Organizuotas super sprinto ir mišrių estafečių triatlono čempionatas, kuris vyko visą savaitgalį. Tai buvo pirmasis tokių apimčių renginys šalyje su pusfinaliais ir finalais.

Renginio organizatorius, Mantas Marcinkevičius, džiaugėsi, kad Telšiai pritraukė sportininkus iš visos Lietuvos, įskaitant tiek elitinius, tiek mėgėjus.

Šeštadienį vyko jaunimo triatlono čempionatas, kuriame dalyvavo perspektyviausi jauni sportininkai. Jie varžėsi dviem startais: pusfinaliais ir finalais. Čempionais tapo Ugnė Paurytė ir Lukas Prokopavičius bei Inga Paplauskė ir Džiugas Karklelis, užėmę antrasias vietas.

Renginyje dalyvavo taip pat ir mėgėjai, kurie turėjo įveikti trumpas, greitas distancijas: 350 m plaukiant, 7,8 km dviračiu ir 1,9 km bėgant.

Sekmadienį vyko mišrių estafečių čempionatas, kur komandos, sudarytos iš dviejų merginų ir dviejų vaikinų, varžėsi perduodamos estafetę vienas kitam. Panevėžio triatlono klubo R.S.S.G. komanda laimėjo čempionato titulą, įveikdama visas distancijas per 1 valandą, 49 minutes ir 6 sekundes.

Renginys sulaukė didelio susidomėjimo ir džiugino tiek telšiškius, tiek miesto svečius, o organizatoriai išreiškė padėką Telšių rajono savivaldybei, Telšių sporto centrui ir miesto bendruomenei už paramą renginio organizavime.

spot_img
spot_img
Naujausios

Prie LSU trenerių jungiasi patyrusi plaukimo specialistė Rasa Mažutaitienė: siūlys derinti studijas ir profesionalią karjerą

Nuo naujų mokslo metų Lietuvos sporto universitete (LSU) dirbti pradės garsi plaukimo trenerė Rasa Mažutaitienė, išugdžiusi ne vieną įvairių...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img