2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

M. Čepas – antrą kartą geriausias mėnesio treneris

Privalai perskaityti

Prizininkų trejete įsitaisiusi FA „Šiauliai“ pademonstravo, kad geri rezultatai sezono starte nebuvo atsitiktinumas.

Vienas iš sėkmingų pasirodymų architektų – strategas Mindaugas Čepas – suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus, sulaukė geriausio gegužės mėnesio trenerio įvertinimo.

Trečią sezoną prie FA „Šiauliai“ vairo stovinčiam M. Čepui bus įteiktas lygos rėmėjo „Immunace“ prizas.

Gegužę šiauliečiai iškovojo tris pergales bei sykį sužaidė lygiosiomis. Saulės miesto komanda 2:0 įveikė Marijampolės „Sūduvą“ ir Alytaus DFK „Dainava“ bei 3:2 – Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą. Po tašką FA „Šiauliai“ pasidalino susidūrime su „Panevėžiu“ – 0:0.

„Mes visose rungtynėse į aikštę einame kovoti tik dėl pergalės ir turime tik vieną tikslą. Pasiektos trys pergalės ir lygiosios su lygos lyderiais – irgi geras rezultatas, bet visa tai jau yra istorija ir dabar koncentruojamės į artėjančias rungtynes.

Stabiliai gerą rezultatą leido išlaikyti visos organizacijos darbas, komandos noras, sunkus darbas treniruotėse ir pasiaukojantis vyrų žaidimas rungtynių metu“, – pasakojo 44-erių vyr. treneris.

Kovo mėnesį geriausiu „Optibet A lygos“ treneriu buvo pripažintas „Panevėžiui“ vadovaujantis Gino Lettieri, balandį – M. Čepas.

alyga.lt Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

LSFL čempiono likimas spręsis paskutinėse rungtynėse

Lietuvos studentų futbolo lygos dešimtajame ture Vilniaus universiteto komanda 0:1 nusileido Klaipėdos universitetui bei čempiono klausimą perkėlė į paskutines...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img