2023/12/10 - Sekmadienis
No menu items!

Pirmųjų lenktynių „Tour of Lithuania“ nugalėtojas – Žygimantas Matuzevičius

Privalai perskaityti

Birželio 15-18 d. vykusias pirmąsias daugiadienes dviračių plento lenktynes „Tour of Lithuania“, kurias sudarė prologas ir trys etapai, laimėjo Žygimantas Matuzevičius („Kaunas Cycling Team“). Antrą vietą užėmęs Mantas Januškevičius („Voltas – Madaris Cycling Team“) nugalėtojui pralaimėjo vos 1 sekunde.

Trečią vietą užėmė Rokas Adomaitis (+15 sek.), ketvirtą – Jomantas Venckus (+23 sek.), penktą – Rokas Kmieliauskas („Voltas – Madaris Cycling Team“, +30 sek.), o šeštą – Baltijos ir Lietuvos čempionas Venantas Lašinis („Kaunas Cycling Team“, +54 sek.).

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje nugalėjo taip pat Ž. Matuzevičius. Antroje vietoje – R. Adomaitis, o trečioje – J. Venckus.

V40 grupėje pirmą vietą iškovojo buvęs profesionalus dviratininkas Tomas Vaitkus. Jis tarp visų dalyvių buvo 13-as. Antrą vietą V40 grupėje užėmė Tadas Malinauskas (+13 sek.), o trečią – Povilas Kvajauskas („Nikeliuotas špykis“, +25 sek.).

Tarp moterų nugalėjo Akvilė Gedraitytė. Antra buvo Olivija Baleišytė.

Sprinterių įskaitoje pirmas buvo Ž. Matuzevičius (8 tšk.), antras – M. Januškevičius (7 tšk.), o trečias – Gustas Raugala („Kaunas Cycling Team“, 5 tšk.).

Iš Lietuvos jaunių rinktinės geriausiai pasirodė Kristupas Mikutis (+1.16). Jis užėmė aštuntą vietą. Titas Laurinavičius (+2.18) klasifikuotas 12-as. Šalies jaunių rinktinei dar atstovavo Aironas GerdauskasDominykas BurkaArnas Andrijauskas ir Nikolas Klimavičius.

Klaipėdoje, Klaipėdos ir Tauragės rajonuose Džervaus dviračių akademijos ir Klaipėdos r. sav. sporto centro surengtose lenktynėse dalyvavo 72 vyrai ir 4 moterys.

2,5 km prologą laimėjo R. Adomaitis, antras buvo V. Lašinis, o trečias – Lukas Talačka („Top Team Cycling“). Pirmojo etapo (131 km) nugalėtoju tapo M. Januškevičius, antras buvo R. Adomaitis, o trečias –  V. Lašinis. Antrąjį etapą (125 km) laimėjo Ž. Matuzevičius, antra vietą užėmė M. Januškevičius, o trečią – J. Venckus. Trečiajame etape (159 km) greičiausias buvo R. Kmieliauskas. Antras buvo R. Adomaitis, o trečias – Ž. Matuzevičius.

LDSF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta futsal rinktinės sudėtis pirmą kartą rengiamam Šiaurės–Baltijos taurės turnyrui

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų Šiaurės–Baltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė. Turnyras gruodžio 12–17...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img