2023/12/02 - Šeštadienis
No menu items!

Mervedes varovas Toto Wolffas žada automobilio atnaujinimus

Privalai perskaityti

Didžiosios Britanijos pilotas šiemet tapo iššūkiu lyderiui Maxui Verstappenui, nes nuo „Red Bull“ žvaigždės F1 įskaitoje atsilieka 93 taškais.

Komandos draugas George’ui Russellui taip pat kovojo dėl aukščiausių taškų, jis šiuo metu užima 6 vietą ir lyderių lentelėje atsilieka dviem vietomis nuo Hamiltono.

Hamiltonas tris kartus sugebėjo užlipti ant prizininkų pakylos, o Russellas tik vieną kartą finišavo geriausiųjų trejetuke, o šį sezoną nė vienas nebuvo laimėjęs.

Tačiau jų automobiliams bus atliekami du atnaujinimai.

Hamiltonas per „Auto Moto Sport“ sakė: „Mums reikia daugiau prispaudžiamosios jėgos gale, geresnės sukibimo ir mažesnio oro pasipriešinimo“.

Wolffas pasiruošęs atsakyti, padėdamas dviem savo vairuotojams atnaujinti automobilius prieš vasaros atostogas. Jis pripažino, kad jie taikosi į „didžiąją“ Didžiosios Britanijos GP, vyksiančiame liepos 9 d.

Pilnas F1 2023 lenktynių kalendorius – išsami informacija apie kiekvieną šių metų Grand Prix

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

FA „Šiauliai“ pasipildė A. Klimavičiumi

Nuo pat paauglystės futbolo akademijoje „Šiauliai“ augantis Gabrielius Micevičius geltonai juodus marškinėlius užsivilks ir kitąmet. Vis stipriau Saulės miesto ekipoje šviečiantis perspektyvus...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img