2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Ciryl Gane didžiuojas tapęs Prancūzijos MMA veidu

Privalai perskaityti

Ciryl Gane niekada nesiruošė būti prancūzų mišrių kovos menų veidu – bet būtent toks jis yra.

Jis sakė: „Aš tikrai tuo didžiuojuosi – būdamas Prancūzijos MMA veidu. Aš tikrai tuo didžiuojuosi, mano komanda taip pat didžiuojasi, taip pat mano šeima ir draugai.”

Nešti tautos viltis dėl neginčijamo UFC aukso yra našta, kurią švelnus ir pagarbus Gane’as mielai neša.

„Man patogu užimti šią poziciją – man tai garbė“, – sakė jis. „Manau, kad esu tam geras vaikinas. Kadangi prancūzai, prancūzų kultūra – nemėgsta per daug šnekėti, todėl manau, kad esu tinkamas šiam darbui.”

UFC pernai rugsėjį surengė nepamirštamą renginį „Accor“ arenoje, kad galėtų plėstis į Prancūzijos rinką.

Tarp Gane’o ir antros iš eilės pergalės namų aikštelėje stovi sparčiai augantis Segery Spivakas (28m.) , kuris laimėjo tris paskutines kovas. Gane’as turės jį įveikti artėjančioje kovoje. Spivakas laimėjo šešias kovas iš savo paskutinių septynių – dvi iš jų iškovojo TKO, tačiau jis toli gražu nėra populiarus tarp atsitiktinių gerbėjų.

Gane sakė apie rungtynes: „Tai Tuivasa buvo įspūdingas ir pavojingas vaikinas. Bet Spivakas, jis neatrodo kaip pavojingas vaikinas. Tačiau jis pavojingesnis, nes gali smogti, imtyniauti ir eiti į žemę. Tai man bus didelis išbandymas.”

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img