2023/12/01 - Penktadienis
No menu items!

Lietuvos stalo tenisininkė sukūrė sensaciją Europos žaidynėse

Privalai perskaityti

„Netikiu. Nors ir turiu tikėti. Bet netikiu“, – sunkiai tramdydama džiaugsmo ašaromis išsiveržusias emocijas kartojo Kornelija Riliškytė, sukūrusi sensaciją Europos žaidynių stalo teniso turnyre.

585 vietą pasaulio reitinge užimanti lietuvė Krokuvoje vykstančių žaidynių antrajame etape 4:0 (11:9, 11:6, 11:9, 12:10) palaužė 140 planetos raketę italę Deborą Vivarelli.

30 metų Italijos stalo tenisininkė buvo laikoma akivaizdžia dvikovos favorite ir tai, anot 20-metės lietuvės, buvo labai svarbus veiksnys jai žengiant pergalės link.

„Aš turėjau psichologinį pranašumą. Ji pradėjo mačą su jauduliu. Ir ilgai negalėjo jo atsikratyti. O aš, laimėjusi pirmą setą, pasijaučiau komfortiškai. Po antro – dar labiau. Bet antroje mačo pusėje jau ji neturėjo ko prarasti, o man atsirado jaudulys. Bet susitvarkiau su tuo ir labai džiaugiuosi. Ir noriu gyventi šioje akimirkoje“, – sakė trenerės Jolantos Prūsienės auklėtinė.

Pirmame turnyro mače šiandien ryte ji pademonstravo neįtikėtiną kovingumą ir 4:3 palaužė Sakartvelo atstovę Aną Nikoiani, nors buvo atsilikusi 0:3.

Rytoj 12.20 val. Lietuvos laiku K.Riliškytės šešioliktfinalyje laukia dar sunkesnis išbandymas – akistata su 19 vietą pasaulio reitinge užimančia Prancūzijai atstovaujančia 37 metų kine Jis Nan Yuan.

LTOK Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img