2023/11/29 - Trečiadienis
No menu items!

Varžybose Romoje R. Meilutytė 100 m krūtine „B“ finale – pirma

Privalai perskaityti

Italijos sostinėje Romoje vyksta tarptautinės „Sette Colli Trophy“ plaukimo varžybos. Penktadienio vakarą jose pasirodė dvi Lietuvos atstovės – moterų 100 m plaukimo „B“ finale startavo Rūta Meilutytė ir Kotryna Teterevkova.

Čia geriausiai pasisekė kaunietei R. Meilutytei, užtikrintai laimėjusiai plaukimą. Lietuvė finišavo per 1 min. 6,90 sek. ir aplenkė visas devynias „B“ finalo dalyves.

K. Teterevkova finišavo ketvirta (1:08.05), o tarp dviejų lietuvių įsiterpė dvi italės – Francesca Fangio (1:07.54) ir Benedetta Pilato (1:07.83).

„A“ finale nugalėtoja tapo olandė Tes Schouten (1:06.06), vos 0,03 sek. aplenkusi japonę Reoną Aoki.

Šįryt į nepagrindinį finalą patekusios lietuvės kvalifikacijoje užėmė 13 ir 14 vietas. Savo atrankiniame plaukime R. Meilutytė finišavo trečia (1:08.12), o K. Teterevkova buvo ketvirta (1:08.42).

Šiame sezone R. Meilutytė 100 m krūtine yra greičiausiai plaukusi per 1 min. 6,38 sek., o K. Teterevkova – per 1 min. 7,34 sek.

Olimpinis šios rungties normatyvas yra 1 min. 6,79 sek.


„LTU Aquatics“ primena, kad šeštadienį kaimyninėje Lenkijoje vykstančiose Europos žaidynėse debiutuos mūsų šalies šuolių į vandenį atstovas Martynas Lisauskas. Trenerių Kęstučio Autuko ir Igno Barkausko auklėtinis pasirodys olimpinėje šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje, kur bandys patekti į finalą.

LPF Naujiena

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Lietuvos šuolių į vandenį taurėje – šeimyninis duetas ir vilniečių pergalė

Savaitgalį Lazdynų baseine vyko Lietuvos šuolių į vandenį taurės varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus ir Kauno miestų sportininkai. Kaip šuolininkams sekėsi...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img