2024/04/13 - Šeštadienis
No menu items!

Graikijoje Grudzinskaitės tiesiu keliu žengė į ketvirtfinalį

Privalai perskaityti

Puikų pasirodymą Graikijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre tęsia seserys Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės. Lietuvos sportininkės ketvirtadienį laimėjo abu C grupės susitikimus ir tiesiausiu keliu žengė į turnyro ketvirtfinalį.

Po kvalifikacijos į pagrindinį turnyrą patekusios Lietuvos paplūdimio tinklininkės grupės pusfinalyje po atkaklios kovos 2-1 (21:18, 16:21, 15:10) įveikė šeštas pagal skirstymą Peru atstoves Lisbeth Allccą ir Claudią Gaoną.

Grupės finale lietuvės susitiko su graikėmis Dionysia Matiou ir Liza Triantafillidi, kurios 2-1 (17:21, 21:19, 17:15) pranoko būsimas Monikos Paulikienės ir Ainės Raupelytės varžoves Europos čempionate – trečias turnyre pagal skirstymą austres Franziską Friedl ir Kathariną Schutzenhofer.

Puikų žaidimą pademonstravusius Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės 2-0 (21:17, 25:23) įveikė Graikijos atstoves ir tapo grupės nugalėtojomis. Grupių nugalėtojai iškart patenka į ketvirtfinalį, o 2-3 vietas užėmusios ekipos dar kausis pirmajame atkrintamųjų varžybų rate.

Būtent po pirmojo rato kovų lietuvės sužinos savo varžoves ketvirtfinalyje.

Moterų turnyro Graikijoje prizų fondą sudaro 5 tūkst. eurų.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

S. Statkevičius plaukimo varžybose Toronte – penkta, K. Teterevkova San Antonijuje laimėjo B finalą

Toronte, Kanadoje, tęsiasi „2024 Speedo Canadian Swimming Open“ plaukimo varžybos, kuriose sėkmingai dalyvauja Sylvia Statkevičius. 16-metė lietuvė moterų 100 m plaukimo...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img