2023/12/11 - Pirmadienis
No menu items!

R. Berankio varžovas niekada nežaidęs ant žolės

Privalai perskaityti

Lietuvio tenisininko Ričardo Berankio (ATP-204) Vimbldono teniso turnyro burtai buvo ištraukti, o jo pirmojo rato varžovu bus argentinas Mariano Navone (ATP-240). Navone yra žinomas kaip gerai žaidžiantis ant grunto, tačiau jo patirtis ant žolės yra ribota, nes niekada nežaidė oficialių mačų šioje terpėje.

Argentinas atvyko į Londoną iš Poznanės (Lenkija), kur jis neseniai triumfavo ATP „Challenger” turnyre. Šis triumfas leis jam pirmadienį pakilti į rekordinę 190-ąją poziciją ATP vienetų reitinge. Vis dėlto, nors Navone esąs geroje sportinėje formoje, vis dar kyla klausimų dėl jo žaidimo ant žolės. Jis yra tipinis grunto žaidėjas ir iki šiol visi jo karjeros mačai vyko ant šios terpės. Netgi visus 6 karjeros finalus jis pasiekė grunto turnyruose.

Ričardas Berankis, Vimbldone dalyvaujantis jau 12-ą kartą, siekia pasiekti didesnį pasiekimą nei antrasis pagrindinio etapo ratas, kurį jis jau yra pasiekęs anksčiau. Įdomu tai, kad Vimbldonas yra vienintelis „Didžiojo kirčio” turnyras, kuriame lietuvis nėra žaidęs trečiajame rate. Dažniausiai pagal reitingą jis tiesiogiai patekdavo į Vimbldono pagrindinį etapą. Paskutinį kartą, kai Berankis dalyvavo Vimbldono pagrindiniame etape, buvo 2014 metais, kai jis iškrito trečiajame kvalifikacijos rate. Šių metų pergale jis galėtų pelnyti 8 ATP vienetų reitingo taškus ir 21 750 svarų sterlingų (25,3 tūkst. eurų).

R.Berankis savo antrajame kvalifikacijos rate susitiks su ispanu Pedro Martinezu (ATP-121) arba serbu Hamadu Medjedovičiumi (ATP-156). Pralaimėtojui atiteks 12 750 svarų sterlingų (14,83 tūkst. eurų). Bendras Vimbldono prizų fondas šiemet sieks 44,7 mln. svarų sterlingų (51,99 mln. eur

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Aleksandra Golovkina Iškovo Bronzos Medalį Rumunijoje ‘Edusport Trophy’ Varžybose

Rumunijoje vykusiose dailiojo čiuožimo varžybose „Edusport Trophy" bronzos medalį iškovojo Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Ji moterų solisčių rungtyje paliko...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img