2024/06/18 - Antradienis
No menu items!

Ričardo Bernakio pergalė

Privalai perskaityti

Ričardas Berankis, geriausias Lietuvos tenisininkas, pradėjo prestižinio Vimbldono teniso turnyro kvalifikaciją Londone, Didžiojoje Britanijoje, su įspūdinga pergale. Berankis, kuris šiuo metu yra 203-ias ATP klasifikacijoje, dominavo pirmajame atrankos rate prieš 22 metų argentinietį Mariano Navoną, kuris yra 190-as ATP klasifikacijoje. Mačas baigėsi rezultatu 6:1, 6:2, ir jį laimėjo Berankis per 59 minutes.

Lietuvos tenisininkas pasižymėjo trimis neatremiamais padavimais ir nepadarė nė vienos dvigubos klaidos, o jo varžovas padarė net penkias dvigubas klaidas. Tai leido Berankiui pasiekti antrą atrankos etapą, kuriame jis susitiks su serbu Hamadu Medjedovičiumi, kuris įveikė ispaną Pedro Martinezą rezultatu 6:0, 6:1. Berankis jau dvyliktą kartą dalyvauja Vimbldono turnyre, o jo geriausias pasiekimas buvo pagrindinių varžybų antrasis ratas.

Be sportinių pergalių, Vimbldono turnyras taip pat žinomas dėl savo didelio prizų fondo. Šių metų Vimbldono prizų fondas sudaro didžiulę sumą – 44,7 mln. svarų sterlingų.

spot_img
spot_img
Naujausios

Sugrįžus po pertraukos- trečia pergalė prieš „Panevėžį”

Po rinktinių pertraukos į namų stadioną grįžęs „Žalgiris“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Panevėžio“ komandą tuo pačiu rezultatu 2:1. Pirmą...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img