2024/05/25 - Šeštadienis
No menu items!

E. Kliokmanaitė ir I. Vasiliauskaitė žengė į „Queen & King of the Court“ turnyro ketvirtfinalį

Privalai perskaityti

Liuksemburge vykstantį finalinį Europos zonos „Queen & King of the Court” paplūdimio tinklinio turnyrą sėkmingai pradėjo lietuvės Ieva Vasiliauskaitė ir Erika Kliokmanaitė.

Lietuvos sportininkės A grupėje trečiadienį užėmė antrąją vietą ir užtikrintai pateko į ketvirtfinalį.

A grupės pirmajame rate I. Vasiliauskaitė ir E. Kliokmanaitė surinko 8 taškus ir buvo trečios. Pasirodymą baigė penktos likusios ukrainietės Inna ir Iryna Machno (1 tšk.).

Antrajame rate Lietuvos paplūdimio tinklininkės per 15 min. vėl surinko 8 taškus ir šįkart užėmė antrąją vietą. Į paguodos varžybas keliauja čekės Barbora Hermannova ir Marie-Sara Stochlova (3 tšk.).

Paskutiniame, trečiajame rate lietuvė su 10 taškų užėmė galutinę antrąją vietą. Visuose trijuose ratuose šioje grupėje dominavo Europos čempionės latvės Anastasija Samoilova ir Tina Graudina. Trečiajame rate jos surinko maksimalų taškų skaičių – 15. Trečios su 7 taškais liko olandės Emma Piersma ir Mexime van Driel.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=JvDfTf2zfKg

Ketvirtadienį varžybas pradės ir kita Lietuvos pora – kvalifikaciją sėkmingai įveikusios seserys Gerda ir Rugilė Grudzinskaitė. Jos žais D grupėje su slovėnėmis Tjasa Kotnik ir Tajda Lovšin, prancūzėmis Lezana Placette ir Alexia Richard, vokietėmis Laura Ludwig ir Louisa Lippmann bei ispanėmis Maria Carro ir Angela Lobato.

Pagrindinėse varžybose dalyvauja po 20 vyrų ir moterų komandų. Pasirodymą ketvirtfinalyje tęs 15 porų.

„Queen & King of the Court“ varžybos vyksta netradiciniu formatu. Komandos yra suskirstomos į grupes ir jos žaidžia pasikeisdamos. Pora, laimėjusi tašką, lieka aikštėje, o pralaimėjusias pakeičia kita pora. Taip komandos rotuojasi kol baigiasi laikas.

Bendrą turnyro prizų fondą sudaro 150 tūkst. eurų.

LTF Naujiena

spot_img
spot_img
Naujausios

LSFL čempiono likimas spręsis paskutinėse rungtynėse

Lietuvos studentų futbolo lygos dešimtajame ture Vilniaus universiteto komanda 0:1 nusileido Klaipėdos universitetui bei čempiono klausimą perkėlė į paskutines...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img