2024/07/20 - Šeštadienis
No menu items!

Elono Musko ir Marko Zuckerbergo UFC kova gali įvykti Romos Koliziejuje

Privalai perskaityti

Kova tarp Elono Musko ir Marko Zuckerbergo gali įvykti istoriniame Romos Koliziejuje.

Technikos bosai Muskas ir Zuckerbergas sutiko išspręsti nesutarimus kovojant narve, o UFC bosas Dana White ištiesė pagalbos ranką, kad kova taptų realybe. White’as jau pradėjo pardavinėti nestandartinius marškinėlius už 40 USD, kad reklamuotų kovą, o legendiniai kovotojai, tokie kaip Jonas Jonesas ir Georgesas St-Pierre’as, pasiūlė paruošti „Tesla“ bosą ir „Meta“ įkūrėją šiai kovai.

TMZ dabar praneša, kad ir Muskas, ir Zuckerbergas nori, kad kova vyktų Koliziejuje, o White’as nuo to laiko susisiekė su Italijos kultūros ministru, siekdamas, kad tai įvyktų. Muskas patvirtino, kad vyksta derybos dėl Koliziejaus.

White’as mano, kad Muskas prieš Zuckerbergą būtų didžiausia kada nors įvykusi kova. Perkamiausia kova įvyko 2015 m., kai Floydas Mayweatheris įveikė Manny Pacquiao, kai „Šimtmečio kovoje“ buvo parduota 4,6 mln.

White’as planuoja „pay-per view“ parduoti už 100 USD, o Muskas ir Zuckerbergas visus iš kovos uždirbtus pinigus paaukos labdarai. UFC bosas 90 minučių kalbėjosi telefonu su abiem technologijų bosais, nes jie abu rimtai pasiruošę kovojai, nepaisant ribotos kovinio sporto patirties.

Prieš kelerius metus Zuckerbergas užsiėmė brazilišku džiudžitsu ir praėjusį mėnesį laimėjo pirmosiose graplingo varžybose. Muskas prisipažino, kad mankštinasi retai, tačiau tikina, kad jaunystėje užsiėmė dziudo, kyokushin karatė ir taekwondo.

spot_img
spot_img
Naujausios

Liepos 27 – Rugpjūčio 1Paris La Défense Arena50 m baseinasAtrankosPusfinaliai / finalai12:0021:30 A – Atranka / P – Pusfinalis / ...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img