2024/07/24 - Trečiadienis
No menu items!

Canelo Alvarezas paskelbė čempionų mūšį su Jermellu Charlo

Privalai perskaityti

Canelo Alvarez istorinėje čempionų kovoje kovos su Jermellu Charlo. Pirmą kartą bokso istorijoje du vyrai, turintys visus keturis pasaulio čempionų titulus, susirungs vienas su kitu.

32 metų Canelo rugsėjo 30 dieną Las Vegase gina WBC, WBA, IBF ir WBO vidutinio svorio titulus prieš 33 metų Charlo. Iš pradžių meksikiečių superžvaigždė turėjo susidurti su Charlo broliu dvyniu Džermalu, tačiau amerikietis atsisakė.

Jermalas nekovodavo nuo 2021 m. birželio mėn., kai įveikė Juaną Maciasą Montielį ir nuo to laiko buvo nustumtas nuo kovos dėl psichinės sveikatos.

Jis tikėjosi likti su Eddie Hearnu ir DAZN, kad susigrąžintų Dmitrijų Bivolą, taip pat 32 metų, po pralaimėjimo 2022 m. gegužę.

Nutrūkus deryboms su Eddie Hearnu ir DAZN, čempionas pasuko į „Premier Boxing Champions“. Canelo socialinėje žiniasklaidoje patvirtino, kad jo persikėlimas į PBC yra „baigtas sandoris“, taip pat jis užsiminė ir apie kovą įvykstančia Rugsėjo mėnesį.

Paskutinį kartą Charlo kovojo dar 2022 m. gegužę ir įveikė 33 metų Brianą Castano.

spot_img
spot_img
Naujausios

Tarpsezonio sugrįžimas – „Žalgiris“ pasiekė susitarimą su I.Brazdeikiu

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į komandos gretas po pertraukos sugrįžtančio krepšininko. Kauniečiai sudarė 2 metų kontraktą su Ignu Brazdeikiu. 25...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img