2023/12/10 - Sekmadienis
No menu items!

Kačerginės „Nemuno žiedas“

Privalai perskaityti

„Hard enduro“, arba „extreme enduro“, yra sudėtinga ir žiauri motociklų lenktynių formų. Varžybų tikslas yra išstumti net stipriausius sportininkus iš komforto zonos. Ekstremalus reljefas, kliūtys ir sudėtingos oro sąlygos yra norma. Nėra dviejų vienodų „Hard enduro“ trasų, o kiekvienose lenktynėse organizatoriai sugalvoja vis naujų ir velniškų būdų, kaip užklupti net labiausiai užkietėjusius bekelės veteranus.

Kačerginės „Nemuno žiede” vyko antrasis „Alfafence Lietuvos Hard Enduro čempionato“ etapas. 27 lenktynininkai dalyvavo šiame iššūkyje, naudodami įvairias važiavimo technikas ir įveikdami įvairias kliūtis. Transoje buvo sudėtingų situacijų, kuriose reikėjo kopti į stačias įkalnes, klimpti pelkėje, važiuoti siauru vandens pralaidos tuneliu, stumti savo motociklą arba ištrūkti iš sudėtingų situacijų. Lenktynės tapo ne tik technikos, bet ir valios išbandymu, o trasą merkiantis lietus situaciją dar labiau apsunkino.

„PRO“ klasėje geriausiai pasirodė Džiugas Kazakevičius, kuris jau lyderiauja Lietuvos cross-country čempionate. Jis puikiai susitvarkė su trasoje esančiais iššūkiais ir aplenkė visus varžovus. Antrąją vietą užėmė Aleksejus Snytka, o trečiąją Šarūnas Matutis.

Mėgėjų klasėje antrąją pergalę iš eilės iškovojo Dominykas Koženiauskas, įtvirtindamas savo lyderystę „Alfafance Lietuvos Hard Enduro čempionate“. Antrąją vietą užėmė Romualdas Miceika, o trečiąją Tadas Radzevičius.

Trečiasis „Hard Enduro“ etapas vyks liepos 29 dieną Kupiškyje.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Naujausios

Patvirtinta futsal rinktinės sudėtis pirmą kartą rengiamam Šiaurės–Baltijos taurės turnyrui

Gruodžio mėnesį Danijoje įvyks pirmą kartą rengiamas šešių komandų Šiaurės–Baltijos taurės turnyras, kuriame startuos ir Lietuvos rinktinė. Turnyras gruodžio 12–17...

Daugiau straipsnių

spot_img

Kategorija

Sekite mus:

spot_img